top of page
7-min.jpeg

Simple Machines

Simple Machines eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

SIMPLE MACHINES.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Simple Machines, ekip çalışmasını deneyimsel bir yolculuğa dönüştüren, zihinsel performansınızı sınamanızı sağlayan ve işbirliği ile strateji becerilerinizi geliştiren benzersiz bir programdır.

Bu program, size zincir reaksiyonu ile başlayan bir macera sunar. Rube Goldberg'in hayal gücünü zorlayan mekanik düzeneklerinden esinlenen Simple Machines, katılımcıların birlikte çalışarak yenilikçi zincir reaksiyonlar oluşturmasını ve hedeflere ulaşmasını sağlar.

Ekip olarak, iletişim kurma, sorunları çözme ve yaratıcılığı kullanma becerilerinizi keşfedeceğiniz bir yolculuğa çıkacaksınız. Teknik yeteneklerinizi sergileyin, stratejiler geliştirin, mühendislik becerilerinizi zorlayın ve zorlukları aşmak için birlikte çalışın.

Program Detayları

Simple Machines, sınırları zorlama cesaretinizi artırırken, deneyimsel öğrenme ile gerçek ilerlemeyi deneyimlemenizi sağlar. Bir araya gelin, enerjinizi birleştirin ve başarıya giden yolda unutulmaz bir deneyim yaşayın!

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Simple Machines programıyla ekip çalışması, iletişim, problem çözme ve yaratıcılık gibi becerilerinizi keşfedeceğiniz interaktif bir yolculuk sizi bekliyor. Teknik yeteneklerinizi sergileyecek, stratejiler geliştirecek, mühendislik becerilerinizi zorlayacak ve birlikte çalışarak zorlukları aşacaksınız.

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Çapraz Fonksiyon İş Birliği

Etkili Kaynak Yönetimi

Planlama ve Organizasyon

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Birlikte Çalışan Ekipler

: 20 - 150 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Hibrit (Indoor ve Outdoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

13-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 50 Kişi

6 - 8 Saat

Değişik müşteri profilleri ile karşılaşan katılımcılar, kendi şirket stratejileri doğrultusunda davranış sergileyerek müşteri taleplerine çözüm üretirler.

office-escape-min[1]_edited.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Her şey telefonlarına gelen bir mesaj ile başlamıştı. Gelen mesajda ne yapmaları gerektiği yazıyordu, ancak verilen görevleri nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı.

powerup_edited.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

3 - 6 Saat

PowerUP Smart Unique tarafından saha da çalışan yöneticiler ve yönetici adayları için geliştirilmiş bir deneyimsel öğrenme programıdır.

bottom of page