top of page

Ebeveyn Deneyim Kampı

Ebeveyn Deneyim Kamplarının eğitim, öğrenme ve içerik tasarımı, bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

Birlikte Katılım

15 - 30 Anne ve Baba

1 Gece 2 Gün

Değişken

ebeveyn-kampı_edited.jpg

Kamp Arayın

Kamp Kategorileri

Arama Etiketleri

Kamp Tanıtımı

Ebeveyn Deneyim Kampı, sadece anne ve babalar veya anne ve baba adaylarının katılabildiği özel bir programdır. Bu kamp, deneyimsel öğrenme odaklı bir yaklaşımla tasarlanmış olup, anne ve babaların birlikte keşfetmelerine, öğrenmelerine ve doğanın içinde eşsiz deneyimler yaşamalarına olanak sağlar. Aynı zamanda, çocuklarının öfke kontrolü ve iletişim becerileri gibi konularda güçlenmeleri için gerekli teknikleri ve davranışları öğrenme fırsatı sunar.

Ebeveyn Deneyim Kampı, çeşitli etkinlik ve uygulamalarla dolu bir program sunar. Anne ve babalar, grup çalışmaları, rol oyunları, paylaşım ve refleksiyon oturumları gibi etkinliklere katılır. Bu etkinliklerde, iletişim becerilerini güçlendirir, duygusal zeka ve öfke yönetimi konularında pratik yapar ve çocuklarıyla daha sağlıklı ve destekleyici bir ilişki kurmanın yollarını keşfederler. Ayrıca, doğa etkinlikleri ve açık hava aktiviteleri aracılığıyla doğayla bütünleşir ve doğanın sunduğu öğrenme deneyimlerini paylaşırlar.

Ön Kayıt Formu'nu doldurarak hemen yerinizi ayırtın ve kendi bilgi ve deneyimlerinizi arttıracak bu farklı ve özel deneyimi yaşama fırsatını kaçırmayın. Kamp programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve merak ettiğiniz tüm soruları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, özel bir deneyim için "Teklif Al" butonunu kullanarak taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Kurumunuz veya grubunuz için özelleştirilmiş bir program oluşturmak için buradayız.

Ebeveyn Deneyim Kampları için Anne ve Babalar birlikte katılmak zorundadırlar. Tek ebeveynli kamp programlarımız için bizimle ayrıca iletişime geçerek taleplerinizi paylaşabilirsiniz. KEA'nın Ebeveyn Deneyim Kampları'nda unutulmaz anılar biriktirmek için şimdi harekete geçin ve maceraya adım atın!

Kamp Programı

Ebeveyn Deneyim Kampları deneyimsel öğrenme odaklı bir program olarak tasarlanmıştır ve eşlerin birlikte katılabileceği özel bir deneyim sunmaktadır. Bu kamp, anne babaların keşfetme ve öğrenme süreçlerinde birlikte aktif rol alarak yapabilecekleri uygulamalar ile doğayla iç içe bir ortamda eşsiz bir deneyim yaşama fırsatı sunmaktadır.

Ebeveyn Deneyim Kampı, katılımcılara etkileşimli ve uygulamalı bir ortamda eşsiz deneyimler sunar. Kamp boyunca anne ve babalar, doğanın içinde birlikte keşifler yapar, doğa yürüyüşleri gerçekleştirir, doğa etkinliklerine katılır ve doğal çevreyle etkileşime geçer. Bu süreçte, çeşitli eğitimler ve atölyeler aracılığıyla çocuklarıyla daha iyi iletişim kurmanın yollarını öğrenir, öfke kontrolüyle başa çıkma stratejileri geliştirir ve birlikte zaman geçirmenin önemini keşfederler.

Profesyonel eğitmenler eşliğinde tasarlanan program, anne ve babalarının çocukların ilgi alanlarını daha iyi anlamalarına, pozitif disiplin içerisinde onların davranışlarını yönetmelerine uygun etkinlikler sunarak her bir ebeveynin çocuklarının yaşayarak öğrenme potansiyelini maksimize etmeyi hedefler. Kamp süresince anne ve babalar hem bireysel olarak gelişecek hem de grup içinde işbirliği yapmanın önemini diğer ebeveynler ile birlikte deneyimleyeceklerdir.

Kamp programı hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan "Ön Kayıt" formunu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilir ve kamp programımız hakkında daha fazla bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Kamp Detayları

Kamp Uygulama Tarihleri Mevsim ve Talebe Göre Değişkenlik Göstermektedir.

Kamp Programı Cumartesi Giriş, Pazar Çıkış Şeklinde "1 Gece 2 Gün" Olarak Gerçekleşecektir.

Tek Ebeveyn İçin Ayrı Kamplar Düzenlenecektir. Ön Talep İçin Form Doldurabilirsiniz.

Kamp Uygulama Yerleri Mevsim ve Katılımcıların Taleplerine Göre Değişkenlik Göstermektedir.

İlgili Kampa En Az 15, En Fazla 30 Anne ve Baba Birlikte Katılım Gösterebilir.

İlgili Kampa Anne ve Babalar Birlikte Katılmak Zorundadırlar. Tek Ebeveyn Katılamaz.

Ücret Detayları

Kamp ücretleri, programın süresine, uygulama yerine, içeriğine ve sunulan hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. İlgili kamp programının ücret detayları için "Ön Kayıt" veya "Teklif Al" butonlarını kullanarak kamp ücret bilgisi ve ödeme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda kamp ücretine dahil olan ve olmayan hizmetler hakkında bilgi paylaşılmıştır. Ayrıca kamp program ücretine dahil olmayan ek hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim, Etkinlik ve Faaliyetler,

Atölye Çalışmaları,

Kamp Seti Kullanımları,

Doğa Yürüyüşleri ve Rehberlik,

Eğitim ve Öğrenme Materyalleri,

Teknik Ekipman Kullanımları,

Sağlık ve İlk Yardım Hizmetleri,

Kırtasiye ve Yazılı Dokümanlar,

Kamp Sigortası,

Eğitmen ve Operasyon Ekibi,

Kamp Katılım Sertifikası,

Gün Sonu Fotoğraf Albümü,

Ön Kayıt Formu

Kamp ön kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Kamp programlarımızdan yararlanabilmek için internet sitemize üye olarak ön kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Ön kayıt formu program detay sayfalarında mevcuttur.

*Yan taraftaki üye ol butonunu kullanarak sitemize üye olabilirsiniz.

Diğer Kamplarımız

Deneyim kaynaklı öğrenme ve gelişim kamplarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilir veya aşağıda bulunan diğer kamplarımıza göz atabilirsiniz.

aile-kampı_edited.png

15 - 25 Aile

1 Gece 2 Gün

Doğanın içinde, doğanın büyülü dokusunu keşfederken, çocuklarınızla birlikte öğrenmenin ne kadar keyifli olduğunu deneyimleyin.

anne-cocuk_edited.png

15 - 30 Kişi

1 Gece 2 Gün

Anne ve Çocuk Kampları, çocuklarınızın hayal güçlerini, keşfetme isteklerini ve öğrenme tutkularını harekete geçirirken aynı zamanda sizinle birlikte eğlenceli anılar biriktirmenizi sağlar.

baba-cocuk_edited.png

15 - 30 Kişi

1 Gece 2 Gün

Baba ve Çocuk Kampları, çocuklarınızın hayal güçlerini, keşfetme isteklerini ve öğrenme tutkularını harekete geçirirken aynı zamanda sizinle birlikte eğlenceli anılar biriktirmenizi sağlar.

bottom of page