top of page

Doğa'da Yaşam Okulu

Doğa'da Yaşam Okulu eğitim, öğrenme ve içerik tasarımı, bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

6 - 12 Yaş

25 - 50 Çocuk

5 Gece 6 Gün

Değişken

cocuk-yaz-okulu-kampı_edited.jpg

Kamp Arayın

Kamp Kategorileri

Arama Etiketleri

Program Tanıtımı

Doğa'da Yaşam Okulu, deneyimsel öğrenme odaklı bir program olup, çocukların yaş gruplarına uygun arkadaşları veya yaşıtları ile birlikte katılabilecekleri eşsiz bir deneyim sunar. Bu program, doğanın içinde yaşayarak öğrenme fırsatı sunarak çocukların keşfetme ve öğrenme yeteneklerini geliştirmelerini hedefler. Aynı zamanda, çocukların arkadaşları veya akranları ile iletişimlerini güçlendirmeleri, üretkenlik, yaratıcılık ve sosyal becerilerini geliştirmeleri için çeşitli teknikler ve davranışları öğrenmelerine olanak sağlar.

Doğa'da Yaşam Okulu, çocukların aktif katılımını teşvik eden bir program sunar. Çocuklar, doğada çeşitli projeler üzerinde çalışır, el becerilerini geliştirir, doğal malzemelerle yaratıcı etkinlikler yapar ve doğal yaşamı daha yakından tanır. Ayrıca, eğlenceli oyunlar, takım çalışmaları ve grup etkinlikleri aracılığıyla sosyal becerilerini güçlendirir, liderlik yeteneklerini geliştirir ve özgüvenlerini artırır.

Ön Kayıt Formu'nu doldurarak hemen yerinizi ayırtın ve çocuklarınızın hayatlarına dokunan ve onlar için farklı özel deneyimleri kendi arkadaşları ile birlikte yaşama fırsatını sunun. Kamp programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve merak ettiğiniz tüm soruları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, özel bir deneyim için "Teklif Al" butonunu kullanarak taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Kurumunuz veya grubunuz için özelleştirilmiş bir program oluşturmak için buradayız.

Doğa'da Yaşam Okulu için yaş grubu limitleri; en az 7 yaş ve en fazla 12 yaşa kadar tüm çocuklar kendi yaş grupları veya arkadaşları ile birlikte katılım gösterebilirler. KEA'nın Doğa'da Yaşam Okulu'nda çocuklarınızın unutulmaz anılar biriktirebilmesi için şimdi harekete geçin ve maceraya adım atın!

Uygulama Programı

Doğa'da Yaşam Okulu, çocuklar için unutulmaz bir deneyim ve öğrenme ortamı sunar. Bu yaşam okulu, çocukların doğayla bütünleşerek keşfetme ve öğrenme heyecanını yaşamalarını sağlar. Aynı zamanda, çocuklar arkadaşları veya yaşıtları ile birlikte sosyal becerilerini geliştirir, öfke kontrolü, stres yönetimi ve problem çözme gibi konularda yetkinlik kazanır. Doğa'da Yaşam Okulu, çocukların üretkenlik, yaratıcılık ve sosyal birey olma yolculuklarında destekleyici bir rol oynar ve onların gelişimine katkıda bulunur.

Profesyonel eğitmen ve öğretmenler eşliğinde tasarlanan program, çocukların ilgi alanlarına uygun etkinlikler sunarak her bir çocuğun yaşayarak öğrenme potansiyelini maksimize etmeyi hedefler. Program süresince çocuklarınız hem bireysel olarak gelişecek hem de grup içinde işbirliği yapmanın önemini deneyimleyecekler.

Doğa'da Yaşam Okulu programı hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan "Ön Kayıt" formunu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilir ve programımız hakkında daha fazla bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Program Detayları

Uygulama Tarihleri Mevsim ve Talebe Göre Değişkenlik Göstermektedir.

Program Cumartesi Giriş, Pazar Çıkış Şeklinde "1 Gece 2 Gün" Olarak Gerçekleşecektir.

En Az 6 ve En Fazla 12 Yaş Çocuklar Arkadaşları İle Birlikte Katılım Gösterebilirler.

Uygulama Yerleri Mevsim ve Katılımcıların Taleplerine Göre Değişkenlik Göstermektedir.

En Az 15, En Fazla 30 Çocuk Arkadaşı İle Birlikte Katılım Gösterebilir.

Her Çocuk ile 1 Arkadaşı Katılım Gösterebilir, Her +1 Çocuk Ek Ücrete Tabidir.

Ücret Detayları

Doğa'da Yaşam Okulu program ücretleri, programın süresine, uygulama yerine, içeriğine ve sunulan hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Doğa'da Yaşam Okulu programının ücret detayları için "Ön Kayıt" veya "Teklif Al" butonlarını kullanarak ücret bilgisi ve ödeme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda program ücretine dahil olan ve olmayan hizmetler hakkında bilgi paylaşılmıştır. Ayrıca program ücretine dahil olmayan ek hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim, Etkinlik ve Faaliyetler,

Atölye Çalışmaları,

Kamp Seti Kullanımları,

Doğa Yürüyüşleri ve Rehberlik,

Eğitim ve Öğrenme Materyalleri,

Teknik Ekipman Kullanımları,

Sağlık ve İlk Yardım Hizmetleri,

Kırtasiye ve Yazılı Dokümanlar,

Kamp Sigortası,

Eğitmen ve Operasyon Ekibi,

Kamp Katılım Sertifikası,

Gün Sonu Fotoğraf Albümü,

Ön Kayıt Formu

Kamp ön kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Kamp programlarımızdan yararlanabilmek için internet sitemize üye olarak ön kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Ön kayıt formu program detay sayfalarında mevcuttur.

*Yan taraftaki üye ol butonunu kullanarak sitemize üye olabilirsiniz.

Diğer Kamplarımız

Deneyim kaynaklı öğrenme ve gelişim kamplarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilir veya aşağıda bulunan diğer kamplarımıza göz atabilirsiniz.

aile-kampı_edited.png

15 - 25 Aile

1 Gece 2 Gün

Doğanın içinde, doğanın büyülü dokusunu keşfederken, çocuklarınızla birlikte öğrenmenin ne kadar keyifli olduğunu deneyimleyin.

anne-cocuk_edited.png

15 - 30 Kişi

1 Gece 2 Gün

Anne ve Çocuk Kampları, çocuklarınızın hayal güçlerini, keşfetme isteklerini ve öğrenme tutkularını harekete geçirirken aynı zamanda sizinle birlikte eğlenceli anılar biriktirmenizi sağlar.

baba-cocuk_edited.png

15 - 30 Kişi

1 Gece 2 Gün

Baba ve Çocuk Kampları, çocuklarınızın hayal güçlerini, keşfetme isteklerini ve öğrenme tutkularını harekete geçirirken aynı zamanda sizinle birlikte eğlenceli anılar biriktirmenizi sağlar.

bottom of page