top of page

Aile Kampları

 

Aile Kamplarının eğitim, öğrenme ve içerik tasarımı, bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

6 - 12 Yaş

10 - 25 Aile (1 Çocuk)

1 Gece 2 Gün

Değişken

aile-kampı_edited.png

Kamp Arayın

Kamp Kategorileri

Arama Etiketleri

Kamp Tanıtımı

Kids Experiential Academy "Aile Kampları" ile çocuklarınızla birlikte eşsiz bir maceraya hazır olun! KEA'nın kamp ve deneyim programları, çocuklarınızın yaşayarak öğrenmesini destekleyen bir platform sunarak onlara unutulmaz bir öğrenme deneyimi yaşatmayı hedefler.

Doğanın içinde, doğanın büyülü dokusunu keşfederken, çocuklarınızla birlikte öğrenmenin ne kadar keyifli olduğunu deneyimleyin. Aile Kampları, çocuklarınızın hayal güçlerini, keşfetme isteklerini ve öğrenme tutkularını harekete geçirirken aynı zamanda sizinle birlikte eğlenceli anılar biriktirmenizi sağlar.

Ön Kayıt Formu'nu doldurarak hemen yerinizi ayırtın ve çocuklarınızın hayatlarına dokunan bu farklı ve özel deneyimi yaşama fırsatını kaçırmayın. Kamp programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve merak ettiğiniz tüm soruları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, özel bir deneyim için "Teklif Al" butonunu kullanarak taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Kurumunuz veya grubunuz için özelleştirilmiş bir program oluşturmak için buradayız.

Aile Kampları için yaş grubu limitleri; en az 6 yaş ve en fazla 12 yaşa kadar tüm çocuklar Anneleri ile birlikte katılım gösterebilirler. Çocuklarınızla birlikte KEA'nın Aile Kampları'nda unutulmaz anılar biriktirmek için şimdi harekete geçin ve maceraya adım atın!

Kamp Programı

KEA Kamp Programı, çocuklarınızın unutulmaz bir deneyimi yaşamasını sağlayan etkileyici bir programdır. Doğanın kalbinde, eşsiz bir kamp ortamında çocuklarınız hem eğlenirken hem de öğrenirken unutulmaz anılar biriktirecekler.

Kamp süresince çocuklarınız, çeşitli etkinlikler ve atölyeler aracılığıyla doğa keşifleri yapacak, takım çalışmasını geliştirecek, yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak ve liderlik becerilerini güçlendirecekler. Özgürce hareket edebilecekleri bir ortamda yeni arkadaşlar edinecek, güven duygusunu pekiştirecek ve kendilerini keşfedecekler.

Profesyonel eğitmenler eşliğinde tasarlanan program, çocukların ilgi alanlarına uygun etkinlikler sunarak her bir çocuğun öğrenme potansiyelini maksimize etmeyi hedefler. Kamp süresince çocuklarınız hem bireysel olarak gelişecek hem de grup içinde işbirliği yapmanın önemini deneyimleyecekler.

Kamp programı hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan "Ön Kayıt" formunu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilir ve kamp programımız hakkında daha fazla bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Kamp Detayları

Kamp Uygulama Tarihleri Mevsim ve Talebe Göre Değişkenlik Göstermektedir.

Kamp Programı Cumartesi Giriş, Pazar Çıkış Şeklinde "1 Gece 2 Gün" Olarak Gerçekleşecektir.

İlgili Kampa En Az 6 ve En Fazla 12 Yaş Çocuklar Aileleri İle Birlikte Katılım Gösterebilirler.

Kamp Uygulama Yerleri Mevsim ve Katılımcıların Taleplerine Göre Değişkenlik Göstermektedir.

İlgili Kampa En Az 10, En Fazla 25 Çocuk Anne ve Babası İle Birlikte Katılım Gösterebilir.

İlgili Kampa Her Aile 1 Çocuk ile Katılım Gösterebilir, Her +1 Çocuk Ek Ücrete Tabidir.

Ücret Detayları

Kamp ücretleri, programın süresine, uygulama yerine, içeriğine ve sunulan hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. İlgili kamp programının ücret detayları için "Ön Kayıt" veya "Teklif Al" butonlarını kullanarak kamp ücret bilgisi ve ödeme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda kamp ücretine dahil olan ve olmayan hizmetler hakkında bilgi paylaşılmıştır. Ayrıca kamp program ücretine dahil olmayan ek hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim, Etkinlik ve Faaliyetler,

Atölye Çalışmaları,

Kamp Seti Kullanımları,

Doğa Yürüyüşleri ve Rehberlik,

Eğitim ve Öğrenme Materyalleri,

Teknik Ekipman Kullanımları,

Sağlık ve İlk Yardım Hizmetleri,

Kırtasiye ve Yazılı Dokümanlar,

Kamp Sigortası,

Eğitmen ve Operasyon Ekibi,

Kamp Katılım Sertifikası,

Gün Sonu Fotoğraf Albümü,

Ön Kayıt Formu

Kamp ön kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Kamp programlarımızdan yararlanabilmek için internet sitemize üye olarak ön kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Ön kayıt formu program detay sayfalarında mevcuttur.

*Yan taraftaki üye ol butonunu kullanarak sitemize üye olabilirsiniz.

Diğer Kamplarımız

Deneyim kaynaklı öğrenme ve gelişim kamplarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilir veya aşağıda bulunan diğer kamplarımıza göz atabilirsiniz.

ebeveyn-kampı_edited.jpg

15 - 30 Kişi

1 Gece 2 Gün

Ebeveyn Deneyim Kampı, çeşitli etkinlik ve uygulamalarla dolu bir program sunar. Anne ve babalar, grup çalışmaları, rol oyunları, paylaşım ve refleksiyon oturumları gibi etkinliklere katılır.

cocuk-yaz-okulu-kampı_edited.jpg

25 - 50 Kişi

5 Gece 6 Gün

Bu yaşam okulu, doğanın içinde yaşayarak öğrenme fırsatı sunarak çocukların keşfetme ve öğrenme yeteneklerini geliştirmelerini hedefler.

afet-bilinci_edited.jpg

15 - 30 Aile

1 Gece 2 Gün

DOSAK (Doğal Afet ve Sualtı Arama Kurtarma) iş birliğiyle gerçekleşen bu kamp, güvenliğin önemini vurgular ve afetlere karşı hazırlıklı olma becerilerini geliştirir.

bottom of page