top of page

Sunumbaz

Bu eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique ve Mutluluk Ofisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

anlat bakalım-2.jpg

Sunumbaz

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

Talebe Göre

Sertifika

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Etkili bir sunum yapabilmek, iş dünyasında ve profesyonel hayatta başarılı olmanın önemli bir becerisidir. Etkileyici bir sunum, bilgiyi etkili bir şekilde iletmek, izleyicileri motive etmek ve düşünceleri etkilemek için gerekli olan yetenekleri gerektirir. İşte bu noktada, Sunumbaz deneyimsel öğrenme odaklı eğitmen gelişim programı devreye giriyor.

Bu program, yaklaşık 10 saat süren ve en az 6 ayrı dersi içeren yoğun bir eğitim sürecini kapsamaktadır. Deneyimsel öğrenme yöntemleri kullanılarak sunulan bu eğitimde, katılımcılar pratik çalışmalar, senaryo tabanlı örnekler ve rol oynama gibi etkinliklerle sunum becerilerini geliştirme fırsatı bulurlar. Ayrıca, gerçek hayattan örnekler ve güncel araçlarla donatılmış bu program, katılımcıların etkili iletişim, görsel destek kullanımı, beden dilini kullanma ve izleyiciyle etkileşim kurma konularında uzmanlaşmalarını sağlar.

Sunumbaz deneyimsel öğrenme odaklı eğitmen gelişim programı, katılımcılara etkileyici sunumlar yapabilme becerisi kazandırmak için kapsamlı bir eğitim deneyimi sunar. Sunumbaz eğitim programı, iş dünyasında sunum becerilerini geliştirmek isteyen herkesin katılımına açıktır. Program, yöneticiler, satış temsilcileri, eğitmenler, konuşmacılar ve herhangi bir pozisyonda sunum yapma ihtiyacı olan profesyoneller için idealdir. Ayrıca, sunum becerilerini güçlendirmek ve iletişim yeteneklerini artırmak isteyen herkes bu programa katılabilir.

Sunumbaz programına katılanların elde edebileceği olası kazanımlar şunlardır:

  • İletişim Becerilerinin Gelişimi

  • Etkili Sunum Hazırlığı

  • Görsel Yardımların Kullanımı

  • Beden Dili ve Sözlü İfade

  • Sunum Tekniklerinin Uygulanması

  • Dinleyici Etkileşimi ve Katılımı

  • Zor Sorularla Başa Çıkma

  • Stres Yönetimi ve Sunum Kaygısı

  • Hikâye Anlatma ve İlgi Çekme

  • Geri Bildirim ve Kendini Geliştirme

 

Sunumbaz eğitim programına katılanlar, bu kazanımları birçok farklı alanda kullanma fırsatı bulurlar. İş dünyasında, yöneticiler ve profesyoneller, etkili iletişim becerileriyle güçlü sunumlar yaparak projelerini ve fikirlerini daha etkili bir şekilde aktarabilirler.

 

Satış temsilcileri, müşterileri etkilemek ve ikna etmek için sunum becerilerini kullanabilirler. Eğitmenler ve konuşmacılar, dinleyicileri etkileyen ve katılımcıları harekete geçiren sunumlar yaparak bilgiyi etkili bir şekilde iletebilirler.

Diğer Detaylar

Sunumbaz Eğitimi, minimum 12 kişi ve maksimum 30 kişiyle gerçekleştirilecek şekilde planlanmıştır. Eğitim programı, tüm katılımcılar için açıktır ve herkes eğitim sonunda Sunumbaz eğitim sunumlarına erişim hakkına sahip olacaktır.

İlgili eğitim programı talebe göre çevrimiçi veya yüz yüze olarak sunulmaktadır. Çevrimiçi uygulama için Smart Talks platformu kullanılırken, yüz yüze uygulama için isterseniz sizin belirleyeceğiniz uygun bir lokasyonda veya Smart Unique eğitim merkezi bünyesinde uygulanabilmektedir.

Sunumbaz Eğitimi'ne ön kayıt olmak için aşağıda bulunan formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğitimin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşıldığında, size eğitimin uygulama tarihleri ve diğer ayrıntılarıyla ilgili bilgi verilecektir.

İlgili eğitim programına kesin kayıt yaparak katılım gösteren herkese eğitim programına ait öğrenme kiti ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL tarafından yazılan "Deneyimsel Öğrenme" kitabı ıslak imzalı olarak hediye edilecektir. Kontenjanlarımız sınırlıdır, bu nedenle aşağıdaki "Ön Kayıt Formu"nu doldurarak eğitime ön kaydınızı hemen yapabilir veya "Satın Alın" butonunu kullanarak kesin kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu

Eğitim programımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Lütfen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya özen gösteriniz. Aşağıda bulunan eğitim ön kayıt forumunu doldurduktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Eğitim ön kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Diğer Programlarımız

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, birey ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

Deneyimsel Dönüşüm

12 - 30 Kişi

6 - 8 Saat

Deneyimsel Dönüşüm programı, öğrenme ve çalışma ortamlarında sinerjiyi güçlendirerek aktif katılımı ve iş birliğini desteklemeyi hedeflemektedir.

ideathon

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

İdeathon, yaratıcılığı harekete geçiren, fikir geliştirme ve inovasyonun önemli adımlarını içeren heyecan verici bir eğitim programıdır.

anlat-bakalım.jpg

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Anlat Bakalım eğitim programı, yaratıcı hikâye anlatımının gücünü keşfetmek isteyenlere yönelik heyecan verici bir yolculuktur.

bottom of page