Hakkımızda

hakkimizda header

Tanıtım

2012 yılında I’AM GROUP bünyesinde kurulan Smart Unique; şirket ve bireylerin deneyimsel öğrenme odaklı eğitim ve gelişim ihtiyaçlarına bir bütün olarak stratejik çözümler sunmaktadır.

Smart Unique, oluşturduğu bilgi birikimlerinin birleşimi sonucunda ortaya çıkan zeki ve benzersiz yapısı ile şirket ve bireylere sunduğu hizmetler kapsamında Türkiye'de eğitim ve gelişim anlayışına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Smart Unique uyguladığı eğitimler aracılığı ile katılımcı bireyin deneyim, yetkinlik, bilgi ve motivasyonunu pekiştirerek elde edilen pozitif tutum değişikliğini iş yaşamındaki profesyonel kimliğine yansıtmasını sağlamaktadır. Bu sebeple bizler, kurum çalışanlarına; “İnsan Kaynağı” olarak değil, “Başarı Kaynağı” olarak bakarız.

Amaç, Hedef ve Motivasyonumuz

Smart Unique olarak eğitim ve öğrenme anlayışına yeni bir bakış açısı getirdik ve sizlerin ihtiyaçlarına göre geliştirdik. Keşif, öğrenim, yaşantısal deneyim ve eğlence faktörlerini bir arada kullanarak sizlere farklı bir deneyim yaşatıyoruz.

Smart Unique hizmetleri ile amaçlanan; ilgili eğitim, gelişim ve etkinlik stratejilerine katkı sağlamanın yanı sıra, aynı zamanda kurum içeresinde çalışan bireylerin kişisel ve örgütsel gelişimi, sosyalleşmesi, keşfederken öğrenmesi, öğrenirken eğlenmesi hedeflenmektedir. Siz bu yolda ilerler iken yetkinliklerinde profesyonel Smart Unique ekibi size ve kurumunuza rehberlik eder.

Smart Unique paydaşı olmak keşfederken öğrenmek, öğrenirken eğlenmek demektir. Öğrenmek ise özümüzü bulmak ve gelişmek demektir. İşte bizim motivasyon kaynağımızda budur.

Daha Fazla Biz!

İnsan Kaynakları ve Eğitim Sektöründe "İlkler"e imza atmış bir kuruluş olarak bu öncü görevimizi sürdürmek ve deneyimsel öğrenme odaklı Smart Unique modelini uluslararası alana taşımaktır.
"Keşfetmek için yaşa, öğrenmeye açık ol" felsefesine bağlı kalarak kurumların mutluluk, eğitim ve gelişim stratejilerine çözüm olabilecek Smart Unique modelini sunmaktır.
Keşif, öğrenim, yaşantısal deneyim ve eğlence konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile kurumsal firmaların deneyimsel öğrenme odaklı eğitim, gelişim ve etkinlik ihtiyaçlarına yaratıcı ve uygulanabilir çözümler üretmekteyiz.
Smart Unique bünyesinde uygulanan tüm eğitim programlarının içeriği özgün ve ilgili organizasyonun ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanır. Deneyimsel öğrenme odaklı eğitimlerimizde kullanılmak üzere Smart Unique isimli gözlem, değerlendirme ve çözümleme modeli geliştirdik. Ayrıca Deneyimsel Öğrenme konusunda ülkemizde yayınlanan ilk ve tek kitabın sahibiyiz. Kitabımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilir veya internet sitemizde bulunan kitap tanıtım sayfamızı inceleyebilirsiniz. "Neden Biz?" Sorusunun cevabı için bizlerle çalışmayı bir kere deneyimlemeniz yeterli olacaktır.