top of page

Anlat Bakalım

Bu eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

anlat-bakalım.jpg

Anlat Bakalım

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

Talebe Göre

Sertifika

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Anlat Bakalım eğitim programı, yaratıcı hikâye anlatımının gücünü keşfetmek isteyenlere yönelik heyecan verici bir yolculuktur. Bu programda, hikâye anlatımının temellerinden başlayarak hikâyenin yapısı, akışı, kurgu ve senaryo yazımı gibi önemli adımları öğreneceksiniz. Katılımcılarımız, karakter yaratma ve geliştirme sürecini deneyimlerken farklı hikâye türlerini ve kullanım alanlarını keşfedecekler.

Anlat Bakalım programı size görsel, işitsel ve interaktif anlatım tekniklerini öğretirken, hikâye anlatımının oyunlaştırma ve eğitimle nasıl bağlantılı olduğunu da keşfetme fırsatı sunar. Program içinde yer alan roll-play ve simülasyon teknikleri, katılımcıların hikâye anlatma becerilerini pratikleştirmelerine yardımcı olur. Bu eğitim, size hikâyelerin gücünü kullanarak etkileyici bir şekilde iletişim kurma ve yaratıcı düşünme becerilerinizi geliştirme imkânı sunar.

Anlat Bakalım programına katılanların elde edebileceği olası kazanımlar şunlardır:

  • Etkileyici Hikâye Anlatma Becerileri,

  • Yaratıcı Düşünme Yeteneği,

  • Kurgu ve Senaryo Yazma Becerileri,

  • Karakter Yaratma ve Geliştirme Yetkinliği,

  • Farklı Hikâye Türlerine Hâkim Olma,

  • Görsel, İşitsel ve İnteraktif Anlatım Teknikleri,

  • Oyunlaştırma ve Eğitim Bağlantısını Kurabilme,

  • Roll-Play ve Simülasyon Yetenekleri,

  • İletişim Becerilerinin Gelişimi,

  • Yaratıcı Projelerin Hayata Geçirilmesi,

 

Anlat Bakalım eğitimi sonunda elde edeceğiniz kazanımlar, hikâye anlatımı becerilerinizi etkileyici bir şekilde kullanmanızı, yaratıcı düşünme yeteneğinizi geliştirmenizi, kurgu ve senaryo yazma becerilerinizi kullanarak özgün hikâyeler oluşturmanızı, karakter yaratma ve geliştirme konusunda yetkinlik kazanmanızı sağlar. Bu kazanımlarınızı farklı hikâye türleri ve iletişim projelerinde kullanabilir, görsel ve işitsel anlatım tekniklerini kullanarak etkileyici sunumlar yapabilirsiniz.

Diğer Detaylar

Anlat Bakalım Eğitimi, minimum 12 kişi ve maksimum 30 kişiyle gerçekleştirilecek şekilde planlanmıştır. Eğitim programı, tüm katılımcılar için açıktır ve herkes eğitim sonunda Anlat Bakalım eğitim sunumlarına erişim hakkına sahip olacaktır.

İlgili eğitim programı talebe göre çevrimiçi veya yüz yüze olarak sunulmaktadır. Çevrimiçi uygulama için Smart Talks platformu kullanılırken, yüz yüze uygulama için isterseniz sizin belirleyeceğiniz uygun bir lokasyonda veya Smart Unique eğitim merkezi bünyesinde uygulanabilmektedir.

Anlat Bakalım Eğitimi'ne ön kayıt olmak için aşağıda bulunan formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğitimin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşıldığında, size eğitimin uygulama tarihleri ve diğer ayrıntılarıyla ilgili bilgi verilecektir.

İlgili eğitim programına kesin kayıt yaparak katılım gösteren herkese eğitim programına ait öğrenme kiti ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL tarafından yazılan "Deneyimsel Öğrenme" kitabı ıslak imzalı olarak hediye edilecektir. Kontenjanlarımız sınırlıdır, bu nedenle aşağıdaki "Ön Kayıt Formu"nu doldurarak eğitime ön kaydınızı hemen yapabilir veya "Satın Alın" butonunu kullanarak kesin kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu

Eğitim programımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Lütfen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya özen gösteriniz. Aşağıda bulunan eğitim ön kayıt forumunu doldurduktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Eğitim ön kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Diğer Programlarımız

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, birey ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

Deneyimsel Eğitim Koçu

12 - 30 Kişi

52 Saat

Deneyimsel Öğrenme Kitabının yazarı ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL liderliğinde, Türkiye'de ilk ve tek olan Deneyimsel Eğitim Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Rekreasyonel Terapi KOçu

12 - 30 Kişi

52 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Rekreatif Yaşam Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Kurumsal Mutluluk Koçu

16 - 32 Kişi

110 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Mutluluk Ofisi iş birliği ile gerçekleştirilecek Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

bottom of page