top of page

Deneyimsel Dönüşüm

Bu eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

12 - 30 Kişi

6 - 8 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

deneyimsel-donusum.jpg

Deneyimsel Dönüşüm

12 - 30 Kişi

6 - 8 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

Talebe Göre

Sertifika

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Deneyimsel Dönüşüm programı, eğitim, öğrenme ve gelişim ortamlarında sinerjiyi güçlendirerek aktif katılımı ve iş birliğini desteklemeyi hedeflemektedir. Eğitim ve öğrenme alanlarınızı daha etkili ve değerli hale getirme çabalarınızı biliyoruz. Ancak, doğru adımları attığınızdan emin misiniz?

Deneyimsel Dönüşüm programı, eğitimciler, eğitim danışmanları, insan kaynakları çalışanları, öğretmenler ve öğrenme ortamı oluşturmaya ilgi duyan herkes için tasarlanmıştır. Bu program, eğitimle ilgili becerilerini geliştirmek, öğrenme ortamlarını iyileştirmek, eğitimde deneyimsel dönüşümü gerçekleştirmek ve daha etkili bir şekilde öğrenim deneyimleri sunmak isteyen herkesin katılımına açıktır.

Bu eğitimde, interaktif oturumlar, uygulamalı egzersizler ve deneyimsel öğrenme araçlarıyla eğitim becerilerinizi geliştirecek, öğrencilerinizin ilgisini ve katılımını artıracak stratejileri öğreneceksiniz. Unutmayın, Deneyimsel Dönüşüm programı sizin için özel bir fırsat sunmaktadır.

Öğretmenler, eğitim danışmanları, insan kaynakları uzmanları ve öğrenme ortamına ilgi duyan herkes için bu program, sizi daha etkili bir eğitimci yapacak ve eğitimde deneyimsel dönüşüm oluşturarak fark yaratmanıza olanak sağlayacaktır.

Deneyimsel Dönüşüm programına katılan kişilerin elde edebileceği olası kazanımlar şunlardır:

  • Deneyimsel öğrenme kavramının anlaşılması,

  • Farklı öğrenme alanları ve boyutlarının keşfi,

  • Öğrenme stillerinin ve eğitici rollerinin anlaşılması,

  • Deneyimsel dönüşüm araçlarının kullanımı,

  • Deneyimsel tasarım modellerinin uygulanması,

  • İş dünyasında deneyimsel dönüşümün etkisi,

  • Gözlem, değerlendirme ve çözümleme becerilerinin geliştirilmesi,

  • Deneyimlerin gerçek yaşam süreçlerine aktarılması,

  • Yaratıcı düşünme ve problem çözme becerilerinin artırılması,

  • İletişim ve iş birliği becerilerinin güçlendirilmesi,

 

Deneyimsel Dönüşüm eğitim programına katılanlar, kazandıkları deneyimsel öğrenme ve dönüşüm becerilerini iş dünyasında liderlik ve iş birliği için kullanabilir, eğitim alanında etkileşimli öğrenme sağlayabilir ve kişisel gelişimlerini destekleyebilirler. Bu kazanımlar, daha yaratıcı, proaktif ve tatmin edici bir yaşam için önemli faydalar sağlar.

Diğer Detaylar

Deneyimsel Dönüşüm Eğitimi, minimum 12 kişi ve maksimum 30 kişiyle gerçekleştirilecek şekilde planlanmıştır. Eğitim programı, tüm katılımcılar için açıktır ve herkes eğitim sonunda Deneyimsel Dönüşüm eğitim sunumlarına erişim hakkına sahip olacaktır.

İlgili eğitim programı talebe göre çevrimiçi veya yüz yüze olarak sunulmaktadır. Çevrimiçi uygulama için Smart Talks platformu kullanılırken, yüz yüze uygulama için isterseniz sizin belirleyeceğiniz uygun bir lokasyonda veya Smart Unique eğitim merkezi bünyesinde uygulanabilmektedir.

Deneyimsel Dönüşüm Eğitimi'ne ön kayıt olmak için aşağıda bulunan formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğitimin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşıldığında, size eğitimin uygulama tarihleri ve diğer ayrıntılarıyla ilgili bilgi verilecektir.

İlgili eğitim programına kesin kayıt yaparak katılım gösteren herkese eğitim programına ait öğrenme kiti ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL tarafından yazılan "Deneyimsel Öğrenme" kitabı ıslak imzalı olarak hediye edilecektir. Kontenjanlarımız sınırlıdır, bu nedenle aşağıdaki "Ön Kayıt Formu"nu doldurarak eğitime ön kaydınızı hemen yapabilir veya "Satın Alın" butonunu kullanarak kesin kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu

Eğitim programımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Lütfen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya özen gösteriniz. Aşağıda bulunan eğitim ön kayıt forumunu doldurduktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Eğitim ön kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Diğer Programlarımız

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, birey ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

Deneyimsel Eğitim Koçu

12 - 30 Kişi

52 Saat

Deneyimsel Öğrenme Kitabının yazarı ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL liderliğinde, Türkiye'de ilk ve tek olan Deneyimsel Eğitim Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Rekreasyonel Terapi KOçu

12 - 30 Kişi

52 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Rekreatif Yaşam Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Kurumsal Mutluluk Koçu

16 - 32 Kişi

110 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Mutluluk Ofisi iş birliği ile gerçekleştirilecek Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

bottom of page