top of page

Akademi

Akademi Programları, çeşitli kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapılarak oluşturulan ve bireysel katılıma açık eğitim, öğrenme, deneyim, yaşam ve kişisel gelişim odaklı programlardır.

Anlatan-Arka-Plansız.png

Deneyim ve Öğrenme

Akademi Programlarımız, üç farklı kategoriden oluşmaktadır. Bu kategoriler aşağıda belirtilmiştir. Ayrıca kurum ve bireylere özel olarak farklı eğitim, öğrenme ve gelişim programları üretebiliriz.

Hızlı ve etkili öğrenme deneyimi sunan, belirli konulara odaklanan 6 ila 12 saatlik kısa süreli eğitim programlarıdır.

Uzmanlık alanlarında derinlemesine bilgi ve beceri kazandıran, başarıyla tamamlandığında sertifika verilen programlardır.

Eğitim alanında çalışan profesyonellerin pedagojik yetkinliklerini artırmayı hedefleyen özelleştirilmiş programlardır.

Smart Unique dünyasına katılmak için sadece bir tık uzaktasınız. Üyelik avantaj ve fırsatlarından yararlanmak için hemen şimdi üye olun!

*Kurumunuza özel eğitim veöğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Akademi Programları

Akademi Programlarımız, birey ve kurumların eğitim, öğrenme ve gelişim hedeflerine özel çözümler sunar. Program seçeneklerimize göz atarak eğitim ve etkinliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Deneyimsel Dönüşüm

12 - 30 Kişi

6 - 8 Saat

Deneyimsel Dönüşüm programı, öğrenme ve çalışma ortamlarında sinerjiyi güçlendirerek aktif katılımı ve iş birliğini desteklemeyi hedeflemektedir.

Deneyimsel Eğitim Koçu

12 - 30 Kişi

52 Saat

Deneyimsel Öğrenme Kitabının yazarı ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL liderliğinde, Türkiye'de ilk ve tek olan Deneyimsel Eğitim Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Girişimcilik ve İnovasyon