top of page

Akademi

Akademi Programları, çeşitli kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapılarak oluşturulan ve bireysel katılıma açık eğitim, öğrenme, deneyim, yaşam ve kişisel gelişim odaklı programlardır.

Anlatan-Arka-Plansız.png

Deneyim ve Öğrenme

Akademi Programlarımız, üç farklı kategoriden oluşmaktadır. Bu kategoriler aşağıda belirtilmiştir. Ayrıca kurum ve bireylere özel olarak farklı eğitim, öğrenme ve gelişim programları üretebiliriz.

Hızlı ve etkili öğrenme deneyimi sunan, belirli konulara odaklanan 6 ila 12 saatlik kısa süreli eğitim programlarıdır.

Uzmanlık alanlarında derinlemesine bilgi ve beceri kazandıran, başarıyla tamamlandığında sertifika verilen programlardır.

Eğitim alanında çalışan profesyonellerin pedagojik yetkinliklerini artırmayı hedefleyen özelleştirilmiş programlardır.

Smart Unique dünyasına katılmak için sadece bir tık uzaktasınız. Üyelik avantaj ve fırsatlarından yararlanmak için hemen şimdi üye olun!

*Kurumunuza özel eğitim veöğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Akademi Programları

Akademi Programlarımız, birey ve kurumların eğitim, öğrenme ve gelişim hedeflerine özel çözümler sunar. Program seçeneklerimize göz atarak eğitim ve etkinliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Deneyimsel Dönüşüm

12 - 30 Kişi

6 - 8 Saat

Deneyimsel Dönüşüm programı, öğrenme ve çalışma ortamlarında sinerjiyi güçlendirerek aktif katılımı ve iş birliğini desteklemeyi hedeflemektedir.

Deneyimsel Eğitim Koçu

12 - 30 Kişi

52 Saat

Deneyimsel Öğrenme Kitabının yazarı ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL liderliğinde, Türkiye'de ilk ve tek olan Deneyimsel Eğitim Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Girişimcilik ve İnovasyon

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Bu programda "Girişimcilik" ve "İnovasyon" kavramları ele alınarak sürdürülebilir rekabet avantajını nasıl sağladığı üzerinde durulur.

ideathon

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

İdeathon, yaratıcılığı harekete geçiren, fikir geliştirme ve inovasyonun önemli adımlarını içeren heyecan verici bir eğitim programıdır.

Rekreasyonel Terapi KOçu

12 - 30 Kişi

52 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Rekreatif Yaşam Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

anlat bakalım-2.jpg

12 - 30 Kişi

8 - 12 Saat

Etkileyici bir sunum, bilgiyi etkili bir şekilde iletmek, izleyicileri motive etmek ve düşünceleri etkilemek için gerekli olan yetenekleri gerektirir. İşte bu noktada, Sunumbaz deneyimsel öğrenme odaklı eğitmen gelişim programı devreye giriyor.

anlat-bakalım.jpg

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Anlat Bakalım eğitim programı, yaratıcı hikâye anlatımının gücünü keşfetmek isteyenlere yönelik heyecan verici bir yolculuktur.

Kurumsal Mutluluk Koçu

16 - 32 Kişi

110 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Mutluluk Ofisi iş birliği ile gerçekleştirilecek Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

egitici-gelişim-kampı.jpg

12 - 40 Kişi

5 Gece 6 Gün

Eğitici Gelişim Kampı, eğitmenlerin beceri ve yetkinliklerini güçlendirmek, yeni yöntem ve teknikleri öğrenmek, deneyimsel öğrenme yaklaşımını yaşayarak öğrenmek için tasarlanmış özel bir eğitim programıdır.

Akademi programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek veya kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun programlar geliştirmek için aşağıda bulunan "Bize Ulaşın" sekmesini kullanarak taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Akademi programlarımız içerisinde yer almak veya bizlerle iş birliği yapmak isterseniz "İş Birliği Talep" formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.

 

*Talep Formu butonunu kullanarak iletişim formunu doldurabilir ve bizlerle paylaşabilirsiniz.

Eğitmen Kadromuz

 

Eğitmen ekibimiz, farklı sektörlerden ve uzmanlık alanlarından gelen deneyimli bir ekiptir. Güncel bilgi birikimleriyle interaktif ve etkileşimli eğitimler sunarak katılımcıların öğrenme deneyimini zenginleştirmeyi amaçlarlar.

EMRE.png

Emre Ulaş ÖZDAL

Deneyimsel Eğitim Koçu

Nil MADİ

İş ve Örgüt Psikoloğu

  • LinkedIn
tuğçe-site.png

Tuğçe ASLAN

Girişimci ve Akademisyen

  • LinkedIn
CANSIN DUMAN.png

Cansın DUMAN

Yönetici Gelişim Koçu

  • LinkedIn

Derya ÖZDAL

İç Mimar ve Dreamer