top of page
14-min.jpg

Team Activities Games

Team Activities Games eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

TAG_LOGO.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Eğlence dolu ve katılımcıların motivasyonunu tavan yaptıran bir programla karşınızdayız! Team Activities Games programında amacımız, katılımcıların hızla uyumlu takımlar oluşturmalarını sağlamak, bireysel motivasyonlarını canlandırarak ekip performansını zirveye çıkarmak, kendilerini tanıyan ve yönetebilen ekipler oluşturmaktır.

Takımlar, yönergeler doğrultusunda işaretli noktaları bulup şifrelerden yola çıkarak hedeflere ulaşma mücadelesi verirler. Program boyunca, sıradan çalışma ortamından farklı koşullarda birbirlerine bağımlı olmayı ve güvenmeyi öğrenirler. Takım üyeleri arasında saygı, yönlendirme, yardımlaşma ve karşılıklı güven duygusunu inşa ederiz.

Ayrıca, bu etkinlikte katılımcılar birbirlerini kişisel olarak tanıma fırsatı bulurlar ve kişiler arası ilişki yönetimi konusundaki sosyal becerilerini geliştirirler. Unutmayın, eğlence ve öğrenme bir arada olduğunda başarı kaçınılmaz olur!

Program Detayları

Hedeflerinizi birlikte belirleyecek, engelleri aşmak için stratejiler geliştirecek ve birbirinize destek olarak başarıyı yakalayacaksınız. Team Activities Games programı, ekibinizin motivasyon seviyesini arttıracak, ekip sinerjinizi yeniden yapılandırmanıza katkı sağlayacak, enerjinizi yükseltecek ve ekip performansınızı en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Daha fazla bilgi almak veya taleplerinizi paylaşmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Unutmayın, Team Activities Games ile eğlence ve motivasyon dolu bir deneyim sizleri bekliyor!

Davranışsal Hedefler

Takım Çalışması

Zaman Yönetimi

Sosyalleşme

Eğlence ve Motivasyon

Ortak Hedef ve Sinerji

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 25 - 250 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Outdoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

Kamp ateşi ile oturuyor

Detaylar

15 - 40 Kişi

2 Gün

Bu program, ekibinizi yaşadığı sıkıcı ve yoğun iş ortamından uzaklaştırıp, şehrin karmaşasından uzak, doğada uygulanacak heyecanlı ve keşfi sınırsız bir macera sunmaktadır.

scavengerhunt2-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 80 Kişi

3 - 6 Saat

Katılımcılar kısıtlı zaman içeresinde kendilerine verilen listedeki görevleri başarılı bir şekilde tamamlamalı ve ipuçlarını kullanarak kayıp parçaları bulmaları gerekmektedir.

IMG_8308-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

6 Saat - 2 Gün

Road To Victory, doğanın enerjisiyle takım ruhunu güçlendiren, heyecan dolu bir serüven! Hedefiniz ne olursa olsun, ekiplerinizin karşılaşacağı zorluklar ve engellerle dolu bu yolda zaferi yakalamak için adım atın.

bottom of page