top of page
scavengerhunt2-min.jpg

Scavenger Hunt

Scavenger Hunt eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

SCAVENGER.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Scavenger Hunt, yaratıcılığın ortaya çıktığı, eğlence dolu ve katılımcıları geliştiren bir deneyimsel öğrenme programıdır. Bu program, tanışma, kaynaşma ve birlikte çalışma odaklı olup gerçek durumları yansıtan keyifli görevler içermektedir.

Scavenger Hunt, kapalı mekanlarda ve açık havada gerçekleştirilebilir. Program, takım oyuncularının enerjilerini yeniden canlandırmalarını, birbirlerini daha iyi tanımalarını ve geleceğe yönelik sorumluluklarına cesurca yaklaşmalarını sağlar.

Katılımcılar, sınırlı bir süre içinde kendilerine verilen görevleri başarıyla tamamlamalı ve ipuçlarını kullanarak kayıp parçaları bulmalıdırlar. Katılımcı ekiplerin görevlendireceği kâşiflerin önündeki engeller kaldırılmalı ve tüm ekipler haritada/lokasyon üzerinde belirlenen noktalara hızlı bir şekilde ulaşarak kendilerine verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamlamalıdırlar.

Program Detayları

Scavenger Hunt programı, sizleri eğlenceli görevlerle dolu bir serüvene davet ediyor. Bu program, yeni ekip oluşturulması, ortak hedefler ve amaçlar doğrultusunda birlikte çalışan ekiplerin sinerjisi, yeni çalışanların kaynaşması veya takım ruhunu güçlendirmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Aşağıda Scavenger Hunt programının davranışsal hedefleri ve uygunluk kriterleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Daha fazla sorunuzun olması durumunda "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanarak taleplerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Davranışsal Hedefler

Takım Çalışması

İletişim Becerileri

Araştırma, Analiz ve Çözüm

Eğlence ve Motivasyon

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 15 - 80 Kişi

: Min. 2 Saat - Max. 4 Saat

: Outdoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

IMG_8308-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

6 Saat - 2 Gün

Road To Victory, doğanın enerjisiyle takım ruhunu güçlendiren, heyecan dolu bir serüven! Hedefiniz ne olursa olsun, ekiplerinizin karşılaşacağı zorluklar ve engellerle dolu bu yolda zaferi yakalamak için adım atın.

Kamp ateşi ile oturuyor

Detaylar

15 - 40 Kişi

2 Gün

Bu program, ekibinizi yaşadığı sıkıcı ve yoğun iş ortamından uzaklaştırıp, şehrin karmaşasından uzak, doğada uygulanacak heyecanlı ve keşfi sınırsız bir macera sunmaktadır.

14-min_edited.jpg

Detaylar

25 - 150 Kişi

3 - 6 Saat

Eğlence dolu ve katılımcıların motivasyonunu tavan yaptıran bir programla karşınızdayız! Amacımız, katılımcıların hızla uyumlu takımlar oluşturmalarını sağlamaktır.

bottom of page