top of page
Kamp ateşi ile oturuyor

Camp Experience

Camp Experience eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

CAMP_EXPERIENCE.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Camp Experience programı ekibinizi yaşadığı sıkıcı iş ve şehir ortamından uzaklaştırıp, doğada uygulanacak adrenalin dolu, heyecanlı ve keşfi sınırsız bir macera sunmaktadır. Camp Experience yaklaşık iki gün süren bir programdır. Program, şirket içi veya dışında birlikte çalışan ekiplere, proje ekiplerine, stratejik departmanların çalışanları için birliktelik ve sinerji odaklı tasarlanmış bir programıdır.

Camp Experience programında katılımcılar macera sporlarının doğasında bulunan kriz yönetimi, hızlı karar alabilme, liderlik, problem çözme gibi konularda da yeteneklerini geliştirecek ve en önemli olgu olan takım ruhunu hissedecekleri bir deneyim olarak hatırlanacaktır. 

 

Program dâhilinde ekipler doğada olmanın ve keşfetmenin tadını çıkartırken aynı zamanda kamp kurmayı, doğada hayatı idame etme tekniklerini, doğada ateş yakmayı, yapay zorluk alanlarında kendilerini keşfetmeyi öğreneceklerdir. Uygun lokasyon tercih edilmesi halinde programa; Off Road (Jeep veya ATV), MTB, Okçuluk ve Tandem Kano uygulamaları eklenebilir.

Program Detayları

Keşfi sınırsız bir maceraya hazır olun! Camp Experience programı, sizleri doğada olmanın keyfi ile bir serüvene davet ediyor. Ekibiniz ile birlikte şehrin karmaşasından uzak bir ortamda işbirliğinizi güçlendirin, iletişim becerilerinizi geliştirin ve büyük başarıların kapılarını birlikte aralayalım!

Aşağıda Camp Experience programının davranışsal hedefleri ve uygunluk kriterleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Daha fazla sorunuzun olması durumunda "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanarak taleplerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Davranışsal Hedefler

Takım Çalışması

İletişim Becerileri

Kriz Yönetimi ve Karar Verme

Eğlence ve Motivasyon

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 15 - 40 Kişi

: Min. 2 Gün - Max. 3 Gün

: Outdoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

IMG_8308-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

6 Saat - 2 Gün

Road To Victory, doğanın enerjisiyle takım ruhunu güçlendiren, heyecan dolu bir serüven! Hedefiniz ne olursa olsun, ekiplerinizin karşılaşacağı zorluklar ve engellerle dolu bu yolda zaferi yakalamak için adım atın.

scavengerhunt2-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 80 Kişi

3 - 6 Saat

Katılımcılar kısıtlı zaman içeresinde kendilerine verilen listedeki görevleri başarılı bir şekilde tamamlamalı ve ipuçlarını kullanarak kayıp parçaları bulmaları gerekmektedir.

14-min_edited.jpg

Detaylar

25 - 150 Kişi

3 - 6 Saat

Eğlence dolu ve katılımcıların motivasyonunu tavan yaptıran bir programla karşınızdayız! Amacımız, katılımcıların hızla uyumlu takımlar oluşturmalarını sağlamaktır.

bottom of page