top of page

YGA'nın Future, Now ve Xper programları, liderlik yolculuğunuzda size rehberlik ederken, bilgi, deneyimi ve ilhamı bir araya getiriyor. Şimdi, liderlikte yeni bir adım atmanın zamanı!

Kazanan-İkili.png

Yönetici Gelişim Akademisi

YGA, liderlik yolculuğunda her adımda yanınızda. YGA Future programı ile geleceğin liderlerini yetiştirirken, YGA Now programı ile mevcut liderleri destekliyor, YGA Xper programı ile deneyim ve ilhamı bir araya getiriyoruz.

Programlar, yönetici yetkinliklerini güçlendirmek üzere tasarlanmış, yüz yüze oturumlar, proje paylaşımları ve kişiselleştirilmiş öğrenme planları ile desteklenen bir eğitim modeli sunar.

Yüz yüze oturumlar, çevrim içi dersler, proje ve ödev paylaşımları, podcast ve deneyimsel öğrenme uygulamaları ile katılımcıların farklı öğrenme stillerine uygun bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Programlar, yetkinlik odaklı ve modüler yapısıyla kişiselleştirilmiş öğrenme imkanı sağlar. Mentorluk çalışmaları ile liderlik serüveni desteklenir ve gelişimin sürekliliği sağlanır.

Smart Unique dünyasına katılmak için sadece bir tık uzaktasınız. Üyelik avantaj ve fırsatlarından yararlanmak için hemen şimdi üye olun!

*Kurumunuza özel eğitim veöğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Liderlik Programları

YGA Programları, liderlik gelişiminizi destekleyen üç ayrı programa sahiptir. Her program, katılımcıların yetkinliklerini güçlendirmeye yönelik modüler bir yapı sunar. Program seçeneklerimizi aşağıda görebilirsiniz.

16 - 32 Kişi

120 Saat

YGA Future, geleceğin liderlerini hazırlayan kapsamlı bir yönetici adayı gelişim programıdır. Bu program, henüz liderlik pozisyonlarında olmayan ancak liderlik potansiyeli taşıyan bireyler için tasarlanmıştır.

YGA-NOW-LOGO.png

16 - 32 Kişi

200 Saat

YGA Now, aktif yöneticilerin liderlik becerilerini pekiştirmeyi ve kariyerlerinde ilerlemeyi hedefleyen bir gelişim programıdır. Bu program, mevcut liderlik rollerinde daha etkili olmak isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır.

YGA-XPER-LOGO.png

250 Kişi

3 Çalıştay + 1 Zirve

YGA Xper, hem aktif liderlerin hem de liderlik pozisyonlarına hazırlanan bireylerin bir araya geldiği deneyim paylaşımı ve işbirliği programıdır.

YGA lider gelişim programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek veya kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun programlar geliştirmek için aşağıda bulunan "Bize Ulaşın" sekmesini kullanarak taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Akademi programlarımız içerisinde yer almak veya bizlerle iş birliği yapmak isterseniz "İş Birliği Talep" formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.

 

*Talep Formu butonunu kullanarak iletişim formunu doldurabilir ve bizlerle paylaşabilirsiniz.

Eğitmen Kadromuz

 

Eğitmen ekibimiz, farklı sektörlerden ve uzmanlık alanlarından gelen deneyimli bir ekiptir. Güncel bilgi birikimleriyle interaktif ve etkileşimli eğitimler sunarak katılımcıların öğrenme deneyimini zenginleştirmeyi amaçlarlar.

ÖZGE BERÇİN.png

Özge BERÇİN

Danışman, Eğitmen ve Profesyonel Koç

 • LinkedIn

Nil MADİ

İş ve Örgüt Psikoloğu

 • LinkedIn
tuğçe-site.png

Tuğçe ASLAN

Girişimci ve Akademisyen

 • LinkedIn
CANSIN DUMAN.png

Cansın DUMAN 

Yönetici Gelişim Koçu

 • LinkedIn
mehmet akif.png

M. Akif TOPCU

Stratejik Yönetim Bilimleri Profesyoneli & Mentor

 • LinkedIn
hakan aslan.png

Hakan ASLAN

Akademisyen, Girişimci ve Stratejist

 • LinkedIn

Öğrenme, deneyim ve yaşam konularında yazdığımız blog ve makaleleri okumak için bizi takip edin! Bilgi dolu içeriklerle sizi bekliyoruz!

*Yan taraftaki butonu kullanarak yeni yazılarımıza hızlıca ulaşabilirsiniz.

SMART TALKS

Çevrimiçi Etkinlikler

 

Smart Talks etkinlikleri, uzman konuşmacılarla birlikte gerçekleşen deneyim, öğrenme ve yaşamsal beceriler konulu webinar, etkinlik, söyleşi, panel gibi etkinliklerdir. Bu etkinliklere katılarak, kişisel gelişim yolculuğunuzu bir serüvene dönüştürebilirsiniz.

 • Bizi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
  Bizi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
  20 May Pzt
  Smart Talks
  20 May 2024 21:00 – 22:10
  Smart Talks
  20 May 2024 21:00 – 22:10
  Smart Talks
  Bizi daha yakından tanımak isterseniz her hafta pazartesi günü saat 21.00'da başlayacak Smart Unique kurumsal tanıtım sunumu etkinliğine katılabilirsiniz.
 • Kids Experiential Academy Buluşması!
  Kids Experiential Academy Buluşması!
  23 May Per
  Smart Talks
  23 May 2024 21:00 – 22:00
  Smart Talks
  23 May 2024 21:00 – 22:00
  Smart Talks
  Doğa'da Deneyim Kampları hakkında bilgi almak isterseniz her hafta Perşembe günü saat 21.00'da başlayacak olan Kids Experiential Academy tanıtım sunumu etkinliğine katılabilirsiniz.
 • YGA Programlarıyla Liderlikte Yeni Bir Başlangıç!
  YGA Programlarıyla Liderlikte Yeni Bir Başlangıç!
  24 May Cum
  Smart Talks
  24 May 2024 21:00 – 22:30
  Smart Talks
  24 May 2024 21:00 – 22:30
  Smart Talks
  YGA, liderlik yolculuğunda her adımda yanınızda. Future programı ile geleceğin liderlerini yetiştirirken, Now programı ile mevcut liderleri destekliyor ve Xper programı ile deneyim ve ilhamı bir araya getiriyoruz.

Smart Talks etkinlikleri ile kurum içi eğitim, öğrenme ve gelişim yolculuğunuzu başlatın! İhtiyacınız olan etkinlikleri talep etmek veya daha fazla bilgi almak için bize ulaşın. Çözümlerimiz sizin için özelleştirilebilir!

Kurumunuza özel olarak talep edeceğiniz çevrimiçi panel, webinar ve etkinliklerinizde Smart Talks platformumuzu kullanabilirsiniz.

*Smart Talks platformumuz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizi Keşfedenler Kurumlar

Pegasus_Airlines_Logo.png
1200px-Pfizer_logo.svg.png
logo.png

I'AM GROUP olarak 2012 yılında kurulduğumuz günden bugüne kadar bizlere güvenerek tercih etmiş referans şirket ve iş birliği yaptığımız markalardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Referanslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için "Bize Ulaşın" sekmesinde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

bottom of page