top of page
ofis.PNG

Office Escape

 

Office Escape eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

OFFICE ESCAPE.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Her şey telefonlarına gelen bir mesaj ile başlamıştı. Gelen mesajda ne yapmaları gerektiği yazıyordu, ancak verilen görevleri nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı. İşte bu noktada katılımcılar ekip olarak çalışmalı, strateji kurmalı, zorlukların üstesinden gelmeli, soru ve bulmacaları çözmeleri gerekiyordu.

Ekiplerinizin yaratıcı yönünü geliştirmek, zihinsel performanslarını sınamak, bireysel ve ekip içi verimliliğini artırmak, bütünü görmelerini sağlamak ve en önemlisi belirli zaman sınırlandırılması içeresinde başarıyı elde etmelerini sağlamak mı istiyorsunuz? İşte tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yaratıcı, strateji odaklı ekip çalışması ve motivasyon programı olan “Office Escape” ile tanışın.

Katılımcılar programı başarıyla tamamlamaları için listedeki becerileri uygulamalı, istenen sayıda ipucu ve delil niteliğindeki parça/eşyaları toplamalıdırlar. Başarı kriteri, listedeki görevleri belirtilen süre içinde minimum eksik ile tamamlamaktır. Unutmayın Patron sizi bulmadan siz ofisten kaçmış olmalısınız.

Program Detayları

Bir telefon mesajıyla başlayan gizemli bir görev... Ekip olarak çalışacak, stratejiler kuracak ve zorlukların üstesinden gelmek için bir araya geleceksiniz. Bulmacaları çözecek, sırları keşfedecek ve sınırları zorlayacaksınız. Office Escape ile sıradan bir iş gününden çıkıp unutulmaz bir deneyim yaşayın. Ekiplerinizi bir araya getirin, sınırları zorlayın ve bu eğlenceli ve öğretici programla takımınızı güçlendirin.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Office Escape, ekiplerinizin yaratıcılığını geliştirirken zihinsel performanslarını sınayacakları, bireysel ve ekip içi verimliliği artıracakları, bütün bir tabloyu görmelerini sağlayacakları ve en önemlisi, belirlenen süre içinde başarıya ulaşmalarını hedefleyen bir eğitim programıdır.

Davranışsal Hedefler

Takım Çalışması

Yaratıcı Düşünme

Zihinsel ve Kavramsal Beceri

Araştırma, Analiz ve Çözüm

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

: Tüm Çalışanlar

Katılımcı Sayısı

: 15 - 50 Kişi

Süre

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

Uygulama Alanı

: Hibrit (Indoor ve Outdoor)

Opsiyonel Hizmet

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Office Escape programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

20-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 150 Kişi

3 - 6 Saat

Simple Machines programı Rube Goldberg’in basit bir görevi başarmak için karmaşık bir şekilde çalışan bir mekanik cihaz buluşundan esinlenilmiştir.

powerup_edited.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

3 - 6 Saat

PowerUP Smart Unique tarafından saha da çalışan yöneticiler ve yönetici adayları için geliştirilmiş bir deneyimsel öğrenme programıdır.

13-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 50 Kişi

6 - 8 Saat

Değişik müşteri profilleri ile karşılaşan katılımcılar, kendi şirket stratejileri doğrultusunda davranış sergileyerek müşteri taleplerine çözüm üretirler.

bottom of page