top of page
powerup.jpeg

PowerUP

 

PowerUP eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

Power-Up-Logo.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

PowerUP programı, sahada görev yapan yöneticiler ve yönetici adayları için özel olarak geliştirilmiş bir deneyimsel öğrenme programıdır. Bu program, yöneticilerin günlük iş yaşamlarında nasıl düşünmeleri gerektiği, öncelik sıralamalarını nasıl yapmaları gerektiği ve kendi enerjilerini etkili bir şekilde nasıl yönlendirmeleri gerektiği gibi konulara odaklanmaktadır. Ayrıca, yönetme becerisini etkili bir lider gibi kullanmaları gerektiği önemli bir soruya da cevap aranmaktadır: Yönetici, enerjisini senkronize bir şekilde harcıyor mu yoksa dağınık bir şekilde mi hareket ediyor?

PowerUP programında, sahada görev alan yöneticilerin karşılaştıkları kişi profilleriyle olan etkileşimi ele alınmaktadır. Bu etkileşimi başarılı bir şekilde tamamlayan gerçek davranışları belirlemek ve vurgulamak önemli bir adımdır. Ayrıca, program kapsamında firmanın sektöründe yaşanan ana sorunlar ve yöneticilerin gelişmesini istediği ana yetkinlikler hakkında bilgi sağlanmaktadır.

 

Simülasyonlar, vaka çalışmaları, deneyimsel öğrenme becerileri ve geri bildirim çalışmaları gibi etkinliklerle program daha eğlenceli ve etkili bir hale gelmektedir. PowerUP programı, saha yöneticilerinin günlük iş yaşamlarında başarılı olmaları için gerekli bilgi, beceri ve deneyimi kazandırmayı hedeflemektedir. Bu program, yöneticilerin liderlik potansiyellerini ortaya çıkararak, etkili bir şekilde yönetmelerini ve organizasyonun hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktadır.

Program Detayları

Program, sahada görev yapan yöneticilerin iş yaşamlarında başarılı olmaları için gerekli bilgi, beceri ve deneyimi kazandırmayı amaçlamaktadır. Katılımcılar, liderlik potansiyellerini ortaya çıkarmak ve organizasyonun hedeflerine ulaşmak için etkili bir şekilde yönetme becerilerini geliştirme fırsatı bulacaklardır.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. PowerUP programı, saha yöneticilerine unutulmaz bir öğrenme deneyimi sunarak onların yönetsel becerilerinin geliştirilmesine katkı sağlayın. Unutmayın öğrenmek deneyimdir, geri kalan her şey sadece bilgidir. Eğer deneyim yok ise bilgi tek başına yeterli olmayacaktır.

Davranışsal Hedefler

Liderlik Becerileri

Stratejik Düşünce

Yönetsel Beceriler

Ekip ve İletişim Yönetimi

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Yönetici Adayları, Orta Düzey vb.

: 15 - 30 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Indoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

PowerUP programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

20-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 150 Kişi

3 - 6 Saat

Simple Machines programı Rube Goldberg’in basit bir görevi başarmak için karmaşık bir şekilde çalışan bir mekanik cihaz buluşundan esinlenilmiştir.

office-escape-min[1]_edited.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Her şey telefonlarına gelen bir mesaj ile başlamıştı. Gelen mesajda ne yapmaları gerektiği yazıyordu, ancak verilen görevleri nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı.

13-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 50 Kişi

6 - 8 Saat

Değişik müşteri profilleri ile karşılaşan katılımcılar, kendi şirket stratejileri doğrultusunda davranış sergileyerek müşteri taleplerine çözüm üretirler.

bottom of page