top of page
13-min.jpg

The Company

The Company eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

the-company-arka-plansız.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

The Company programı, pazarlama ve satış departmanları için özel olarak tasarlanmış simülatif bir deneyimsel öğrenme eğitim programıdır. Bu program, katılımcıların müşteri ihtiyaçlarını anlamalarını, müşteri memnuniyetini sağlamalarını, müzakere tekniklerini uygulamalarını, yaratıcı satış çözümleri üretmelerini, sıcak satış yapmalarını, ikna becerilerini güçlendirmelerini, operasyon ve lojistik yönetimi, ekip içi iletişimlerini geliştirmelerini, satış süreçlerini hızlandırmayı anlamalarını ve satış ekibiyle empati kurmalarını hedefler.

The Company programında, katılımcılar farklı müşteri profillerinden gelen ilginç taleplerle karşılaşırlar ve kendi şirket stratejileri doğrultusunda bu taleplere cevap verirler. Program boyunca beklenmedik görevler de katılımcıları beklemektedir.

Katılımcılar, bir şirket öyküsü içine dahil edilirler ve müşterilerle görüşme taleplerini, telefon görüşmelerini, e-postaları ve istekleri yanıtlarlar. En etkili şekilde müşteri taleplerine cevap veren, fark yaratan ve en yüksek geliri elde eden şirket oyunu kazanır ve başarı hikayesini diğer katılımcılarla paylaşır.

Program Detayları

The Company programı, satış ve pazarlama departmanlarında çalışan bireylerin ikna, müzakere, operasyon ve lojistik yönetimi, satış ve pazarlama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan bir eğitim programıdır. Bu program aynı zamanda bu departmanlarda işe alım sürecinde son mülakat olarak da kullanılabilir. Uygulama sonrasında oluşturulan raporlar doğrultusunda işe alım kararları verilebilir.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. The Company programıyla pazarlama ve satış ekiplerinizi güçlendirin, etkili bir şekilde çalışmalarını sağlayın ve unutulmaz bir öğrenme deneyimi yaşamalarını sağlayın.

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması

Kaynak ve Stok Yönetimi

Müzakere ve İkna Becerileri

Operasyon ve Lojistik

Satış ve Pazarlama Becerileri

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: MT, Uzman Yrd., Uzman vb.

: 20 - 50 Kişi

: Min. 6 Saat - Max. 8 Saat

: Indoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

20-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 40 Kişi

2 Gün

Simple Machines programı Rube Goldberg’in basit bir görevi başarmak için karmaşık bir şekilde çalışan bir mekanik cihaz buluşundan esinlenilmiştir.

office-escape-min[1]_edited.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Her şey telefonlarına gelen bir mesaj ile başlamıştı. Gelen mesajda ne yapmaları gerektiği yazıyordu, ancak verilen görevleri nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı.

powerup_edited.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

3 - 6 Saat

PowerUP Smart Unique tarafından saha da çalışan yöneticiler ve yönetici adayları için geliştirilmiş bir deneyimsel öğrenme programıdır.

bottom of page