top of page
IMG_8308-min.JPG

Road To Victory

Road To Victory eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Road To Victory programı doğada olmanın, takım ruhunu geliştirmenin enerjik ve proaktif yoludur. Hedef ne olursa olsun, her ekibi yol üzerinde zorlayacak olan ama aşılması gerekli engeller ve sorun alanları vardır.

Zorlukların beraberce aşılması için “BİZ” duygusunun varlığının gerekliliği gibi aynı zamanda zorluklar karşısında yılmamak ve bunların aşılması için hem bireysel hem de ekip içi başarı güdüsü gibi beceriler gerekmektedir. Bizler Road to Victory programında bu becerileri hayata geçirecek araçları sizlerle paylaşıyoruz.

Programda ekipler alışıla gelmişten farklı olarak birbirleri ile yarışmıyor, tam aksine birbirlerine destek olarak bütünsel hedefi gerçekleştirmek için ekip ve bireyler bir birleri ile uyumlu, etkin iletişim kanallarını kullanarak tek bir vücut halinde mücadele etmeleri gerekmektedir.

Program Detayları

Hazır olun! Road To Victory programı, sizleri takım ruhuyla dolu, heyecanlı bir maceraya davet ediyor. Katılımınızla birlikte işbirliğinizi güçlendirin, iletişim becerilerinizi geliştirin ve büyük başarıların kapılarını birlikte aralayalım!

Aşağıda Road To Victory programının davranışsal hedefleri ve uygunluk kriterleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Daha fazla sorunuzun olması durumunda "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanarak taleplerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Davranışsal Hedefler

Takım Çalışması

Ekip İçi Bağlılık

İletişim ve Güven

Ortak Hedef

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: MT, Uzman Yrd., Uzman 

: 25 - 80 Kişi

: Min. 8 Saat - Max. 2 Gün

: Outdoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

IMG_0894-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

6 - 8 Saat

Birlikte çalışan ekip üyelerinin daha güçlü, beraber daha iyi çalışan, daha iyi planlayan ve yüksek performans gösteren takımlar oluşturmanın önemini kavramalarını sağlamaktır.

Kamp ateşi ile oturuyor

Detaylar

15 - 40 Kişi

2 Gün

Bu program, ekibinizi yaşadığı sıkıcı ve yoğun iş ortamından uzaklaştırıp, şehrin karmaşasından uzak, doğada uygulanacak heyecanlı ve keşfi sınırsız bir macera sunmaktadır.

scavengerhunt2-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 80 Kişi

3 - 6 Saat

Katılımcılar kısıtlı zaman içeresinde kendilerine verilen listedeki görevleri başarılı bir şekilde tamamlamalı ve ipuçlarını kullanarak kayıp parçaları bulmaları gerekmektedir.

bottom of page