top of page
IMG_0894-min.JPG

Team Challenge

Team Challenge eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

TEAM CHALLENGE.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Team Challenge programındaki amacımız profesyonel rekabet çerçevesinde ekip üyelerinin daha güçlü,  beraber daha iyi çalışan, daha iyi planlayan, insan odaklı çalışan ve yüksek performans gösteren takımlar oluşturmanın önemini kavramalarını ve bu konudaki bireysel eksiklerini görmelerini sağlamaktır.

Team Challenge programı ile kurum çalışanlarını yaşayarak öğrenme etkinlikleri ile yoğun ve stresli çalışma ortamlarından bedenen ve ruhen uzaklaştırıp keşfet, yaşa, öğren ve eğlen prensibine bağlı olarak eğlenirken öğrenmeyi, öğrenirken de bireysel farkındalık sağlamayı amaçlayan bir yapı içerinde katılımcı bireylerin yetkinlik ve beceri alanlarının geliştirilmesine destek sağlanmaktadır.

Team Challenge deneyimsel öğrenme programı birlikte çalışan ekiplerinizin, proje ekiplerinin, çapraz departman çalışanlarının iş birliği ve ekip çalışmasını ortaya çıkartmalarına olanak veren bir programdır. Keşfi sınırsız bir mücadeleye hazırsanız Team Challenge programı tam size göre.

Program Detayları

Hazır olun! Team Challenge programı, sizleri takım ruhuyla dolu, heyecanlı bir maceraya davet ediyor. Ekibiniz ile birlikte işbirliğinizi güçlendirin, iletişim becerilerinizi geliştirin ve büyük başarıların kapılarını birlikte aralayalım!

Aşağıda Team Challenge programının davranışsal hedefleri ve uygunluk kriterleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Daha fazla sorunuzun olması durumunda "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanarak taleplerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Davranışsal Hedefler

Takım Çalışması

Güven ve İletişim

Çapraz Fonksiyon İş Birliği

Stratejik Düşünme

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 15 - 60 Kişi

: Min. 6 Saat - Max. 8 Saat

: Outdoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

IMG_8308-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

6 Saat - 2 Gün

Road To Victory, doğanın enerjisiyle takım ruhunu güçlendiren, heyecan dolu bir serüven! Hedefiniz ne olursa olsun, ekiplerinizin karşılaşacağı zorluklar ve engellerle dolu bu yolda zaferi yakalamak için adım atın.

Kamp ateşi ile oturuyor

Detaylar

15 - 40 Kişi

2 Gün

Bu program, ekibinizi yaşadığı sıkıcı ve yoğun iş ortamından uzaklaştırıp, şehrin karmaşasından uzak, doğada uygulanacak heyecanlı ve keşfi sınırsız bir macera sunmaktadır.

scavengerhunt2-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 80 Kişi

3 - 6 Saat

Katılımcılar kısıtlı zaman içeresinde kendilerine verilen listedeki görevleri başarılı bir şekilde tamamlamalı ve ipuçlarını kullanarak kayıp parçaları bulmaları gerekmektedir.

bottom of page