top of page
7.jpg

Search & Rescue

 

Search & Rescue eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

SAR.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Unutulmaz deneyimler, güçlü hikayelerle birlikte hayatımızda yer edinir. Şimdi, Search & Rescue programıyla bilinçaltınızı afet bilinciyle donatmayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz. Milyonlarca kişinin sesi olmak için artık bilinçlenme ve farkındalık sağlama zamanı. Ses olmak istiyorsanız Search & Rescue programına katılım gösterin.

Search & Rescue programı, zorluklarla başa çıkma becerisini artırmayı ve empati kurarak sorunlara daha hızlı çözümler üretme yeteneğini kazanmayı amaçlamaktadır. Kendinizle yüzleşme cesaretinizin yanı sıra karşı tarafla anlayışlı bir iletişim kurma becerinizi geliştireceksiniz.

Gerçek deneyimlere dayanan Search & Rescue programı, arama kurtarma senaryolarıyla dolu ve doğal afet konusunda uzmanlaşmış DOSAK (Doğal Afet ve Sualtı Arama Kurtarma) sivil toplum kuruluşunun çözüm ortaklığıyla gerçekleştirilmektedir.

Program Detayları

Search & Rescue programına katılın ve kritik anlarda nasıl tepki vereceğinizi keşfedin. Kendinizi güçlendirirken, afetlere karşı bilinçli bir şekilde hareket etmeyi öğrenin.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Bu unutulmaz deneyimle, hayatınızda bir fark yaratma potansiyelinizi keşfedin. Şimdi harekete geçme ve kendinizi geliştirme zamanı!

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Koordinasyon ve Delegasyon

Planlama ve Organizasyon

Sosyal Sorumluluk

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 15 - 40 Kişi

: Min. 6 Saat - Max. 8 Saat

: Hibrit (Indoor ve Outdoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Search & Rescue programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

7_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

6 - 8 Saat

Green City çalışmamız ekiplerin olmayan bir şehri hayal etmelerinden, bu hayali gerçeğe dönüştürmeye kadar geçen süreçteki tüm ana faaliyet alanlarını kapsayan eğlenceli dolu bir deneyimsel öğrenme odaklı bir simülasyon programıdır.

10_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

3 - 6 Saat

Tüm ekiplere "de monte" bisiklet parçaları teslim edilir. Kendilerine sağlanan sınırlı alet ve ekipmanlar ile belirli bir süre içerisinde bisikletleri monte etmeleri istenir.

3_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

3 - 6 Saat

Benim Barınağım uygulaması sokakta yaşayan ve yardıma ihtiyacı bulunan dostlarımız için oluşturulmuş bir sosyal sorumluluk programıdır.

bottom of page