top of page
3_edited.jpg

Benim Barınağım

 

Benim Barınağım eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

Benim Barınağım.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Benim Barınağım, sokaklarda yaşayan ve yardıma ihtiyaç duyan dostlarımız için özel olarak tasarlanmış etkileyici bir deneyimsel öğrenme programıdır. Bu sosyal sorumluluk projesiyle, şirketinizin çalışanlarını, sokaktaki hayvanların yaşamına dokunarak ve onlar için güvenli ve renkli barınaklar inşa ederek, bu harika programa dahil edebilirsiniz.

 

Benim Barınağım programı kapsamında, kuracağınız renkli barınakları istediğiniz bir hayvan barınağına bağışlayabilir veya bizim önereceğimiz yerlere yerleştirebilirsiniz. Belki de şirketinizin kendi bahçesine... Karar tamamen sizin.

 

Benim Barınağım programında inşa edilecek barınaklar standart bir yapıya sahiptir, ancak katılımcı ekiplerin yaratıcılığına hiçbir sınırlama getirilmemiştir. Yeşil, pembe veya hatta kurumsal renklerinizde olabilirler. Çeşitli yapı seçenekleri arasından, Benim Barınağım fikri, "sağlamlık", "yaratıcılık" ve "bütünlük" kavramlarını akla getirmeli ve aynı zamanda sokaktaki dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanmalıdır.

Program Detayları

Sokaktaki hayvanların yaşamlarına dokunurken, yaratıcılığınızı konuşturun ve onlara güvenli bir sığınak sunun. Unutulmaz bir deneyim için şimdi başvurun!

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Hemen şimdi harekete geçin ve Benim Barınağım programına katılın.

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Planlama ve Organizasyon

Etkili Kaynak Kullanımı

Sosyal Sorumluluk

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 15 - 60 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Hibrit (Indoor ve Outdoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Benim Barınağım programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

7_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

6 - 8 Saat

Green City çalışmamız ekiplerin olmayan bir şehri hayal etmelerinden, bu hayali gerçeğe dönüştürmeye kadar geçen süreçteki tüm ana faaliyet alanlarını kapsayan eğlenceli dolu bir deneyimsel öğrenme odaklı bir simülasyon programıdır.

yüksekte-çalışma-dosak_edited.jpg

Detaylar

15 - 40 Kişi

6 - 8 Saat

Search and Rescue programı doğal afet konusunda deneyim ve uzmanlığa sahip DOSAK sivil toplum kuruluşunun çözüm ortaklığı ile birlikte yapılmaktadır.

10_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

3 - 6 Saat

Tüm ekiplere "de monte" bisiklet parçaları teslim edilir. Kendilerine sağlanan sınırlı alet ve ekipmanlar ile belirli bir süre içerisinde bisikletleri monte etmeleri istenir.

bottom of page