top of page
10_edited.jpg

Bike Factory

 

Bike Factory eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

BIKE FACTORY.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Bike Factory, takım çalışması, sosyal sorumluluk ve dayanışmanın eşsiz bir kombinasyonunu sunan benzersiz bir deneyimsel öğrenme programıdır. Bu programda ekipler, birlikte çalışarak ortak bir hedefe ulaşmak için çaba harcarlar.

Sınırlı kaynaklarla verilen süre içinde bisikletleri monte etmek ekiplerin görevidir. Ancak unutmayın, bisiklet parçalarının bir kısmı eksiktir ve bu eksik parçalar başka bir ekibe verilmiştir.

Tüm bisikletleri zamanında teslim etmenin yolu, ekiplerin tam işbirliği içinde hareket etmeleri, planlı ve hızlı bir şekilde ilerlemeleri ve montaj için gereken ekipmanları adil bir şekilde paylaşmalarıdır.

Takımlar kendi içlerinde ve diğer takımlarla birlikte uyumlu bir şekilde hareket etmelidir. Ve gün sonunda, tüm bisikletler, ihtiyaç sahibi çocukların yaşadığı Sevgi Evlerine bağışlanır.

Program Detayları

Bike Factory ile takımınız, unutulmaz bir deneyim yaşarken sosyal sorumluluk ve dayanışma değerlerini deneyimleyecek.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Hemen başvurun ve bu etkileyici programa katılın, sosyal sorumluluk odaklı unutulmaz bir deneyim yaşayın ve yaşatın.

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Planlama ve Organizasyon

Etkili Kaynak Kullanımı

Sosyal Sorumluluk

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 15 - 60 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Hibrit (Indoor ve Outdoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Bike Factory programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

7_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

6 - 8 Saat

Green City çalışmamız ekiplerin olmayan bir şehri hayal etmelerinden, bu hayali gerçeğe dönüştürmeye kadar geçen süreçteki tüm ana faaliyet alanlarını kapsayan eğlenceli dolu bir deneyimsel öğrenme odaklı bir simülasyon programıdır.

yüksekte-çalışma-dosak_edited.jpg

Detaylar

15 - 40 Kişi

6 - 8 Saat

Search and Rescue programı doğal afet konusunda deneyim ve uzmanlığa sahip DOSAK sivil toplum kuruluşunun çözüm ortaklığı ile birlikte yapılmaktadır.

3_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

3 - 6 Saat

Benim Barınağım uygulaması sokakta yaşayan ve yardıma ihtiyacı bulunan dostlarımız için oluşturulmuş bir sosyal sorumluluk programıdır.

bottom of page