top of page
7.jpg

Green City

 

Green City eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

GREEN_CIYT.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Green City, ekiplerin hayal ettikleri bir şehri gerçeğe dönüştürme sürecini kapsayan eğlenceli ve öğretici bir deneyimsel simülasyon programıdır. Katılımcılar, veriler ve kriterler doğrultusunda çeşitli inşa materyalleri, geri dönüşüm malzemeleri ve el aletlerini kullanarak sıfırdan bir minyatür şehir inşa edecekler.

Katılımcılar hayal ettikleri yeşil şehri inşa ederken, sağlanan materyal ve kısıtlamaları göz önünde bulundurarak adımları yönetmek zorundadırlar. Hedef, grupların geri dönüşüm, enerji verimliliği, zaman, mekan ve malzeme gibi kısıtlamaları dikkate alarak bir projeyi başlangıçtan teslimata kadar başarıyla tamamlamasıdır.

Green City, geri dönüşüm ve enerji verimliliği kriterlerine uygun olarak inşa edilmelidir. Green City fikri, geri dönüşüm, yaratıcılık, enerji verimliliği ve bütünlük gibi temaları çağrıştırması ve aynı zamanda katılımcıların ortak bir vizyonu temsil etmesi için seçilmiştir.

Program Detayları

Hemen şimdi Green City deneyimine katılın ve ekiplerinizin bir araya gelerek hayal güçlerini kullanarak sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmalarını sağlayın.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Unutmayın, bu program sadece eğlenceli bir simülasyon değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk, ekip çalışması, problem çözme ve liderlik becerilerinin geliştirilmesini sağlayan değerli bir öğrenme deneyimidir. İnşa etmek ve öğrenmek için şimdi harekete geçin!

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Yaratıcı Düşünce

Etkili Kaynak Yönetimi

Sosyal Sorumluluk

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 15 - 60 Kişi

: Min. 4 Saat - Max. 6 Saat

: Hibrit (Indoor ve Outdoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Green City programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

yüksekte-çalışma-dosak_edited.jpg

Detaylar

15 - 40 Kişi

6 - 8 Saat

Search and Rescue programı doğal afet konusunda deneyim ve uzmanlığa sahip DOSAK sivil toplum kuruluşunun çözüm ortaklığı ile birlikte yapılmaktadır.

10_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

3 - 6 Saat

Tüm ekiplere "de monte" bisiklet parçaları teslim edilir. Kendilerine sağlanan sınırlı alet ve ekipmanlar ile belirli bir süre içerisinde bisikletleri monte etmeleri istenir.

3_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

3 - 6 Saat

Benim Barınağım uygulaması sokakta yaşayan ve yardıma ihtiyacı bulunan dostlarımız için oluşturulmuş bir sosyal sorumluluk programıdır.

bottom of page