top of page
_Roche Etkinlik-Estanbul Foto-472-min.JPG

Buddy Up

Buddy Up eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

BUDDYUP.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Buddy Up Smart Unique tarafından geliştirilen iş birliği ve sinerji odaklı bir deneyimsel öğrenme programıdır. Başarının sırrı önce kendinizi sonra ekip arkadaşınızı iyi tanımakta gizlidir. Aynı bölgede çalışan saha ekibinizin bir eğitim programında omuz omuza engelleri aştığını ve ekip olarak hareket ettiğini düşünün. Saha ekiplerinizi ortak hedef ve amaçlara odaklayın ve güçlü bir ekip olmalarına izin verin.

Günümüz iş dünyasında artık takım çalışması ve iş birliği kaçınılmaz bir durum olarak ortaya çıkmaktadır. Bireyler ekip arkadaşlarından aldığı güç ile motive oluyorlar ve öz güvenlerini geliştiriyorlar. Güçlü ve başarılı ekip olmak için ilk önce ekip ruhunu ortaya çıkartmak ve sonrasında bu ruhu ekip sinerjisi ile birlikte pozitif bir etkiye dönüştürmek gereklidir.

Buddy Up programına dilerseniz saha satış ekipleri ile birlikte onların müşterilerini de dahil edebilir ve farklı bir deneyim serüveni inşa edebilirsiniz. Bu programda engelleri, zorlukları, krizleri saha satış ekiplerinizi ve aynı zamanda onların müşterileri ile birlikte aşacak ve en önemli olgu olan takım ruhunu hissedecekleri bir deneyim olarak hatırlanacaktır.

Program Detayları

Buddy Up programı, ekiplerin bir araya gelerek güçlü ve başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayan etkileşimli aktiviteleri içerir. Bu program sayesinde ekip üyeleri birbirlerini daha iyi tanır, iletişim becerilerini geliştirir ve birlikte çalışmanın önemini deneyimler.

Detaylı bilgi almak veya teklif talep etmek için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Buddy Up programı ile takımınızı güçlendirin ve unutulmaz bir deneyim yaşayın!

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Güven ve İletişim

Araştırma, Analiz ve Çözüm

Stratejik Düşünme

Ortak Hedef ve Sinerji

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Saha Satış Ekipleri

: 24 - 48 Kişi

: Min. 6 Saat - Max. 2 Gün

: Hibrit (Outdoor ve Indoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

Kamp ateşi ile oturuyor

Detaylar

15 - 40 Kişi

2 Gün

Bu program, ekibinizi yaşadığı sıkıcı ve yoğun iş ortamından uzaklaştırıp, şehrin karmaşasından uzak, doğada uygulanacak heyecanlı ve keşfi sınırsız bir macera sunmaktadır.

scavengerhunt2-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 80 Kişi

3 - 6 Saat

Katılımcılar kısıtlı zaman içeresinde kendilerine verilen listedeki görevleri başarılı bir şekilde tamamlamalı ve ipuçlarını kullanarak kayıp parçaları bulmaları gerekmektedir.

IMG_8308-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

6 Saat - 2 Gün

Road To Victory, doğanın enerjisiyle takım ruhunu güçlendiren, heyecan dolu bir serüven! Hedefiniz ne olursa olsun, ekiplerinizin karşılaşacağı zorluklar ve engellerle dolu bu yolda zaferi yakalamak için adım atın.

bottom of page