top of page
5.jpg

Team Boot Camp

 

Team Boot Camp eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

TEAM_BOOT_CAMP.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Team Boot Camp, sizi deneyimlerinizin ötesine taşıyacak ve farklı bir eğitim ve uygulama süreci sunacak bir programdır. Gerçek zamanlı kamp ortamında deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde, zorlu koşullarda hayatta kalma teknikleri, ekip dinamikleri, mücadele parkurları ve zirve tırmanışları gibi heyecan dolu maceralara atılıyoruz.
 

Team Boot Camp, ekibinizi ofis ortamından uzaklaştırarak sınırsız keşiflerle dolu bir maceraya hazırlar. Bu deneyimde kriz yönetimi, hızlı karar verme, liderlik, stres altında karar alma ve problem çözme gibi becerilerinizi geliştirirken, takım ruhunu hissedeceksiniz.

Programımız, teorik ve uygulamalı eğitimlerin yanı sıra deneyim paylaşım toplantıları ve oturumlarıyla zenginleştirilmiştir. Team Boot Camp'e katılarak, ekip olarak daha güçlü ve uyumlu hale gelecek, birlikte zorlukları aşmayı öğrenecek ve başarıyı birlikte yakalayacaksınız.

Program Detayları

Eğer siz de Team Boot Camp macerasına katılmak ve sınırlarınızı keşfetmek istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Unutmayın, gerçek deneyimlerle dolu bir eğitim süreci sizi bekliyor!

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Planlama ve Organizasyon

Çapraz Fonksiyon İş Birliği

Zor Koşullarda Karar Verme

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Birlikte Çalışan Ekipler

: 15 - 30 Kişi

: Min. 2 Gün - Max. 3 Gün

: Hibrit (Indoor ve Outdoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Team Boot Camp programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

IMG_0488-min.JPG

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

HR Boot Camp, katılımcılarına İnsan Kaynakları departmanının iş süreçlerindeki önemini anlatırken katılımcı bireylerin iş yaşamındaki gelişimini hızlandıracaktır.

1.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

Peak Boot Camp programı sonrasında ekip ve yöneticileriniz etkili iletişim, ekip ruhu, çapraz fonksiyon iş birliği, liderlik, değişim yönetimi, araştırma, analiz, zor şartlar altında çözüm üretebilme ve ortak hedef konularında farkındalık kazanmaları sağlanacaktır.

2_edited.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

Kurumunuz için stratejik bir öneme sahip saha ve merkez satış departman çalışanlarınız için Sales Boot Camp programını tercih edebilirsiniz.

bottom of page