top of page
2.jpg

Sales Boot Camp

 

Sales Boot Camp eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

SALES BOOT CAMP.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Sales Boot Camp, müşterileri farklı bir bakış açısıyla görmeyi sağlayarak satış alanında yeni bir perspektif sunuyor. Bu eğitim programında, satış teknikleri ve taktikleri doğru bir şekilde kullanıldığında satışın aslında ne kadar keyifli ve tatmin edici bir iş olduğunu keşfedeceksiniz.

Kurumunuzun stratejik öneme saha satış ekipleri, şubeleri ve departmanlarının daha da geliştirilip güçlendirilmesini istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Sales Boot Camp eğitim programı, sizin için özel olarak hazırlandı. Hemen yerinizi ayırtmak için katılım gösterin.

Program, sadece teorik ve uygulamalı eğitimlerle sınırlı kalmayıp, aynı zamanda deneyim paylaşımı toplantıları ve oturumlarıyla da zenginleştirilmiştir. Sales Boot Camp, sizi sıradan eğitimlerin ötesine taşıyarak, farklı bir öğrenme ve uygulama deneyimi sunmayı vaat ediyor. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve Sales Boot Camp programına katılmak için hedef kitlenizi oluşturmak.

Program Detayları

Sales Boot Camp size sadece satış becerilerinizi geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda yeni bir iş tatmini ve başarı duygusu da sunacak. Siz de yerinizi ayırtmak için hemen harekete geçin!

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Unutmayın, Hemen bizimle iletişime geçin ve Sales Boot Camp macerasına katılın!

Davranışsal Hedefler

Teoriden Pratiğe Geçiş

Satış Teknik ve Becerileri

Çapraz Fonksiyon İş Birliği

Vaka Temelli Role Play

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Saha ve Bölge Satış Ekipleri

: 15 - 30 Kişi

: Min. 2 Gün - Max. 3 Gün

: Hibrit (Indoor ve Outdoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Sales Boot Camp programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

IMG_0488-min.JPG

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

HR Boot Camp, katılımcılarına İnsan Kaynakları departmanının iş süreçlerindeki önemini anlatırken katılımcı bireylerin iş yaşamındaki gelişimini hızlandıracaktır.

1.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

Peak Boot Camp programı sonrasında ekip ve yöneticileriniz etkili iletişim, ekip ruhu, çapraz fonksiyon iş birliği, liderlik, değişim yönetimi, araştırma, analiz, zor şartlar altında çözüm üretebilme ve ortak hedef konularında farkındalık kazanmaları sağlanacaktır.

5_edited.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

Team Boot Camp programı kapsamında deneyimli eğitmenlerimiz tarafından gerçek zamanlı kamp, zor koşullar içerisinde hayatı idame etme teknikleri, ekip dinamikleri, mücadele parkurları, zirve tırmanışları gibi macera dolu bir serüvenin içerisine sokuyoruz.

bottom of page