top of page
IMG_0488-min.JPG

HR Boot Camp

HR Boot Camp eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

HR_BOOT_CAMP.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Kurumunuzun önemli bölge/şube ve departmanlarını daha da güçlendirmek ve geliştirmek için HR Boot Camp'e katılmaya hazır mısınız? Programa katılım göstermek için şimdi yerinizi ayırtın!

HR Boot Camp, İnsan Kaynakları departmanının iş süreçlerindeki kritik rolünü vurgularken aynı zamanda katılımcıların iş yaşamlarında hızlı bir gelişim kaydetmelerini sağlar. Program, örnek vakaların incelendiği çalışmalarla katılımcıları yeni nesil, vizyoner departman/bölge/şube yöneticilerine dönüştürür ve çalıştıkları kurumlara daha fazla değer katmalarını sağlar.

Teorik ve uygulamalı eğitimlerin yanı sıra deneyim paylaşım toplantıları ve oturumlarıyla zenginleştirilen HR Boot Camp, sizlere sıradan eğitimlerden çok daha fazlasını sunuyor. Bu program, deneyimsel öğrenme ile sizi etkileşime geçiren, yeni beceriler kazanmanızı sağlayan ve gerçek dünya senaryolarını keşfetmenizi mümkün kılan benzersiz bir deneyim sunuyor.

Hazır olun, HR Boot Camp'e katılarak HR becerilerinizi geliştirin, kariyerinizi ileri taşıyın ve kurumunuza değer katma potansiyelinizi artırın. Şimdi harekete geçme ve bu eşsiz deneyimi yaşama zamanı!

Program Detayları

HR Boot Camp'e katılarak, iş süreçlerindeki etkinliği artırmak, liderlik becerilerinizi güçlendirmek ve kurumunuzun başarısına daha fazla katkıda bulunmak için adım atın. Siz de yerinizi ayırtmak için hemen harekete geçin!

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. HR Boot Camp'e katılarak, İnsan Kaynakları alanında uzmanlaşacak, yeni yetenekler kazanacak ve kurumunuzun başarısına daha fazla katkı sağlayacaksınız.

Davranışsal Hedefler

Teoriden Pratiğe Geçiş

Araştırma, Analiz ve Çözüm

Çapraz Fonksiyon İş Birliği

Vaka Temelli Role Play

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Saha ve Bölge Yöneticileri

: 15 - 30 Kişi

: Min. 2 Gün - Max. 3 Gün

: Hibrit (Indoor ve Outdoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

HR Boot Camp programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

5_edited.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

Team Boot Camp programı kapsamında deneyimli eğitmenlerimiz tarafından gerçek zamanlı kamp, zor koşullar içerisinde hayatı idame etme teknikleri, ekip dinamikleri, mücadele parkurları, zirve tırmanışları gibi macera dolu bir serüvenin içerisine sokuyoruz.

1.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

Peak Boot Camp programı sonrasında ekip ve yöneticileriniz etkili iletişim, ekip ruhu, çapraz fonksiyon iş birliği, liderlik, değişim yönetimi, araştırma, analiz, zor şartlar altında çözüm üretebilme ve ortak hedef konularında farkındalık kazanmaları sağlanacaktır.

2_edited.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

Kurumunuz için stratejik bir öneme sahip saha ve merkez satış departman çalışanlarınız için Sales Boot Camp programını tercih edebilirsiniz.

bottom of page