top of page
powerup.jpeg

Peak Boot Camp

 

Peak Boot Camp eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

PEAK BOOT CAMP.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Peak Boot Camp, sizi deneyimlerinizin ötesine taşıyacak ve benzersiz bir eğitim ve uygulama süreci sunacak bir programdır. Gerçek zamanlı kamp atmosferinde hayatta kalma ve zirveye çıkma deneyimi yaşayacaksınız. Bu program, ekipler arasındaki sinerjiyi pozitif enerjiye dönüştürerek ekip ruhunu ve ortak hedefi ortaya çıkaracak.

 

Peak Boot Camp programı sayesinde ekip ve yöneticileriniz, etkili iletişim, ekip ruhu, çapraz fonksiyonel işbirliği, liderlik, değişim yönetimi, araştırma, analiz, zorlu şartlarda çözüm üretme ve ortak hedefler konusunda farkındalık kazanacaklar.

Uygulama yapılan lokasyonlar arasında Grönland, Uludağ, Erciyes, Kaçkarlar ve Ağrı Dağı (Resmi İzin ve Değişken) rotaları bulunmaktadır. Bu eşsiz deneyime katılmak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak ve Peak Boot Camp programına katılım sağlamak için ekibinizi oluşturmaktır.

Program Detayları

Peak Boot Camp size ve ekibinize unutulmaz bir deneyim sunacak ve sınırlarınızı zorlayarak yeni başarı zirvelerine ulaşmanızı sağlayacaktır. Aşağıda programın davranışsal hedefleri ve uygunluk kriterleri ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve Peak Boot Camp macerasına adım atın!

Davranışsal Hedefler

Liderlik Becerileri

Yönetim ve Organizasyon

Ekip Yönetimi

Zor Koşullarda Karar Verme

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Orta ve Üst Düzey Yöneticiler

: 15 - 30 Kişi

: Min. 2 Gün - Max. 3 Gün

: Hibrit (Indoor ve Outdoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Peak Boot Camp programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

IMG_0488-min.JPG

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

HR Boot Camp, katılımcılarına İnsan Kaynakları departmanının iş süreçlerindeki önemini anlatırken katılımcı bireylerin iş yaşamındaki gelişimini hızlandıracaktır.

5_edited.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

Team Boot Camp programı kapsamında deneyimli eğitmenlerimiz tarafından gerçek zamanlı kamp, zor koşullar içerisinde hayatı idame etme teknikleri, ekip dinamikleri, mücadele parkurları, zirve tırmanışları gibi macera dolu bir serüvenin içerisine sokuyoruz.

2_edited.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

2 - 3 Gün

Kurumunuz için stratejik bir öneme sahip saha ve merkez satış departman çalışanlarınız için Sales Boot Camp programını tercih edebilirsiniz.

bottom of page