top of page
business-executives-having-discussion.jpg

Leadership Experiences

Leadership Experiences eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

Leadership_Experiences_Logo.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

"Leadership Experiences" programı, aktif yöneticilerin liderlik becerilerini güçlendirmek ve çevik liderlik anlayışlarını geliştirmek için tasarlanmış özel bir liderlik gelişim programıdır. Bu program, katılımcıları gerçek dünya deneyimleriyle donatarak onları liderlik rollerinde daha etkili ve çevik hale getirmeyi amaçlamaktadır.


Programın hedef kitlesi, aktif yönetici ve liderlerdir. Program, katılımcıların liderlik becerilerini güçlendirmeyi, çevikliklerini artırmayı ve değişen iş dünyasına daha iyi uyum sağlamayı hedeflemektedir. Leadership Experiences, liderlerin karşılaştığı güncel zorluklara çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirmelerine ve liderlik potansiyellerini maksimum düzeyde kullanmalarına yardımcı olur.


Program, interaktif atölye çalışmaları, simülasyonlar, gerçek dünya senaryoları ve deneyim paylaşımı oturumları gibi çeşitli yöntemlerle katılımcıların liderlik becerilerini güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Katılımcılar, liderlik deneyimlerini paylaşacak, birbirlerinden öğrenecek ve gerçek hayat senaryolarında liderlik becerilerini uygulama fırsatı bulacaklardır.

Program Detayları

"Leadership Experiences" programı, aktif yöneticilerin liderlik becerilerini güçlendirmeyi ve çevik liderlik anlayışlarını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Programın taahhütleri arasında, katılımcıların gerçek dünya deneyimleriyle donatılması, çevikliklerinin artırılması, liderlik potansiyellerinin maksimum düzeyde kullanılması ve değişen iş dünyasına uyum sağlama konusunda güven kazanmaları bulunmaktadır.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Leadership Experiences programı, aktif yöneticilik pozisyonlarında bulunan liderlere unutulmaz bir öğrenme deneyimi sunarak onların çevik ve yönetsel becerilerinin geliştirilmesine katkı sağlayın. Unutmayın öğrenmek deneyimdir, geri kalan her şey sadece bilgidir. Eğer deneyim yok ise bilgi tek başına yeterli olmayacaktır.

Davranışsal Hedefler

Çevik Liderlik Becerileri

Stratejik Düşünce

Yönetsel Beceriler

Değişim Yönetimi

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Aktif Yöneticiler

: 16 - 32 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Indoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Leadership Experiences programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

20-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 150 Kişi

3 - 6 Saat

Simple Machines programı Rube Goldberg’in basit bir görevi başarmak için karmaşık bir şekilde çalışan bir mekanik cihaz buluşundan esinlenilmiştir.

office-escape-min[1]_edited.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Her şey telefonlarına gelen bir mesaj ile başlamıştı. Gelen mesajda ne yapmaları gerektiği yazıyordu, ancak verilen görevleri nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı.

13-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 50 Kişi

6 - 8 Saat

Değişik müşteri profilleri ile karşılaşan katılımcılar, kendi şirket stratejileri doğrultusunda davranış sergileyerek müşteri taleplerine çözüm üretirler.

bottom of page