top of page
business-executives-having-discussion.jpg

Leadership Afflatus

Leadership Afflatus eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

Leadership_Afflatus_Logo.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Leadership Afflatus, liderlik becerilerini geliştirmek isteyen aday ve aktif yöneticilere yönelik etkileyici bir programdır. Bu program, Afflatus kelimesinden ilham alarak katılımcılara deneyim paylaşımı, ilham alma ve iş birliği kültürü oluşturma fırsatı sunmaktadır.

Tam gün süren bu program, deneyimsel öğrenme odaklı uygulamalarıyla öne çıkmaktadır. Katılımcılar, liderlik becerilerini geliştirmek için interaktif egzersizler, grup çalışmaları ve rol oyunları gibi etkileşimli yöntemlerle deneyim kazanırken, aynı zamanda birbirlerinden öğrenme ve deneyimlerini paylaşma şansı bulurlar.

Leadership Afflatus'un en önemli özelliklerinden biri, deneyim paylaşım oturumlarıdır. Bu oturumlar, katılımcıların liderlik yolculukları hakkında deneyimlerini ve öğrenme noktalarını paylaşmaları için bir platform sağlar. Böylece, katılımcılar birbirlerinden ilham alırken, kendi liderlik becerilerini daha da geliştirme fırsatı bulurlar.

Program Detayları

Leadership Afflatus programı, hem yönetici adayları hem de aktif yöneticilerin liderlik becerilerini güçlendirmeyi ve deneyim paylaşımı, ilham alma ve iş birliği kültürü oluşturmayı amaçlamaktadır. Program, katılımcıların liderlik yolculuklarında ilerlemelerine destek olmayı, birbirlerinden öğrenmelerini sağlayarak birlikte daha güçlü bir liderlik topluluğu oluşturmalarını taahhüt eder.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Leadership Afflatus programı, aday yönetici ve aktif yöneticilik pozisyonlarında bulunan liderlere unutulmaz bir öğrenme deneyimi sunarak onların birbirleri ile deneyim paylaşımında bulunmalarına, birbirlerinden ilham almalarına ve iş birliği kültürünü öğrenmelerine katkı sağlayın. Unutmayın öğrenmek deneyimdir, geri kalan her şey sadece bilgidir. Eğer deneyim yok ise bilgi tek başına yeterli olmayacaktır.

Davranışsal Hedefler

İş Birliği ve İnovasyon

Empati ve Duygusal Zeka

Deneyim Paylaşımları

Yaratıcı Düşünme

Değişim Yönetimi

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Aday ve Aktif Yöneticiler

: 16 - 32 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Indoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Leadership Afflatus programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

20-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 150 Kişi

3 - 6 Saat

Simple Machines programı Rube Goldberg’in basit bir görevi başarmak için karmaşık bir şekilde çalışan bir mekanik cihaz buluşundan esinlenilmiştir.

office-escape-min[1]_edited.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Her şey telefonlarına gelen bir mesaj ile başlamıştı. Gelen mesajda ne yapmaları gerektiği yazıyordu, ancak verilen görevleri nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı.

13-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 50 Kişi

6 - 8 Saat

Değişik müşteri profilleri ile karşılaşan katılımcılar, kendi şirket stratejileri doğrultusunda davranış sergileyerek müşteri taleplerine çözüm üretirler.

bottom of page