top of page
17.jpeg

Think Food

Think Food eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

think-food-logo.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Think Food, işletme yönetimi, müşteri yönetimi, tedarik ve stok yönetimi gibi becerilerinizi ortaya koyabileceğiniz bir deneyim yolculuğudur. Kurum çalışanlarından oluşan gruplarla birlikte eğlenirken, küçük ekipler oluşturacak ve ortak hedeflere odaklanacaksınız.

Think Food İşletme Yönetim Simülasyonu, 3 veya 4 farklı ekip kurulumunu içermektedir. İlk ekip işletme ekibi, ikinci ekip servis, üçüncü ekip mutfak ekibi ve son olarak dördüncü ekip müşteri ekibi olacaktır. Ekipler, rakamsal hedefler, müşteri ilişkileri, kapasite yönetimi, ciro artırma, zaman yönetimi, sunum becerileri gibi konularda kendilerine belirlenen hedefleri başarmaya çalışacaklardır. Ekipler her 30 dakikada bir rotasyon yapacak ve görevlerini değiştireceklerdir. Toplamda 5 setlik bir rotasyon süreci ile tüm katılımcılar tüm görevleri yerine getirecektir.

 

Ekipler görevlerini yerine getirirken, beklenmedik sürprizlerle karşılaşacaklar. Bu sürprizler, tüm ekiplerin ikna ve müzakere becerilerini, iletişim yeteneklerini, stres ve baskı altında süreç yönetimi kabiliyetlerini sınayacak ve geliştirecektir.

Program Detayları

Think Food ile iş dünyasının gerçekçi bir simülasyonunda yer alacak, ekip çalışması ve liderlik becerilerinizi geliştirecek ve kendinizi zorlayarak öğrenme deneyimini en üst seviyeye taşıyacaksınız.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Hazır mısınız? Think Food ile potansiyelinizi keşfedin ve unutulmaz bir öğrenme yolculuğuna çıkın!"

Davranışsal Hedefler

Etkili Ekip Çalışması

Çapraz Fonksiyon İş Birliği

Etkili Kaynak Yönetimi

Müzakere ve İkna Becerileri

Stres ve Baskı Yönetimi

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Uzman ve Yönetici Adayları

: 15 - 30 Kişi

: Min. 4 Saat - Max. 6 Saat

: Indoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

13-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 50 Kişi

6 - 8 Saat

Değişik müşteri profilleri ile karşılaşan katılımcılar, kendi şirket stratejileri doğrultusunda davranış sergileyerek müşteri taleplerine çözüm üretirler.

office-escape-min[1]_edited.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Her şey telefonlarına gelen bir mesaj ile başlamıştı. Gelen mesajda ne yapmaları gerektiği yazıyordu, ancak verilen görevleri nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı.

powerup_edited.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

3 - 6 Saat

PowerUP Smart Unique tarafından saha da çalışan yöneticiler ve yönetici adayları için geliştirilmiş bir deneyimsel öğrenme programıdır.

bottom of page