top of page
11.jpg

Agent Hunt

Agent Hunt eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

Agent_Hunt.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Ekibinizin yaratıcılığını güçlendirmek, zihinsel performanslarını sınamak ve bireysel ile ekip liderliğini ortaya çıkarmak için Agent Hunt'e hazır mısınız?

Agent Hunt senaryosunda, merkezinize sızmış ajanlar gizli bir yere yerleştirdikleri 5 katmanlı şifreli bir bombaya sahiptir. Katılımcılar, öncelikle bombanın yerini tespit etmeli ve onu etkisiz hale getirmek için 5 katmanlı şifreyi çözmek için çalışmalıdır.

Kısıtlı bir süre içinde, takımlar halinde görevleri yerine getirerek gizli bilgilere erişmeli, şifre düzenekleri için gereken bilgileri toplamalı ve ipuçlarını takip etmelisiniz. Agent Hunt, ekiplerin yetkinliklerini sınamalarına ve geliştirmelerine imkan sağlayan heyecan verici bir programdır! Ayrıca, Agent Hunt programını kapalı alanlarda, açık havada ve hatta şehir içinde bile uygulayabilirsiniz.

Program Detayları

Agent Hunt ile ekiplerinizin sınırlarını zorlayacak, işbirliği becerilerini geliştirecek ve başarıyı belirlenen süre içinde elde etme heyecanını yaşayacaklar.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Hazır mısınız? Hazır olun, Agent Hunt ile deneyimsel öğrenme yolculuğunuz başlıyor!

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Araştırma, Analiz ve Çözüm

Zaman Yönetimi

Yaratıcı Düşünce

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 20 - 80 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Hibrit (Indoor ve Outdoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Agent Hunt programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

13-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 50 Kişi

6 - 8 Saat

Değişik müşteri profilleri ile karşılaşan katılımcılar, kendi şirket stratejileri doğrultusunda davranış sergileyerek müşteri taleplerine çözüm üretirler.

office-escape-min[1]_edited.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Her şey telefonlarına gelen bir mesaj ile başlamıştı. Gelen mesajda ne yapmaları gerektiği yazıyordu, ancak verilen görevleri nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı.

powerup_edited.jpg

Detaylar

15 - 30 Kişi

3 - 6 Saat

PowerUP Smart Unique tarafından saha da çalışan yöneticiler ve yönetici adayları için geliştirilmiş bir deneyimsel öğrenme programıdır.

bottom of page