top of page
1.jpg

The Lost Spaceship

 

The Lost Spaceship eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

the-lost-spaceship.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

The Lost Spaceship, etkileyici bir çevrimiçi simülasyon programıdır, deneyimsel öğrenme becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu program, stratejik düşünme, planlama ve sunum becerilerinizi pratikleme fırsatı sunarak profesyonel kimliğinizi güçlendirir. Ekipler, bir problem veya vaka üzerinde farklı bakış açılarıyla çalışarak çözüm odaklı yaklaşımlarını pekiştirirler.

Program, sürükleyici bir senaryo etrafında kurgulanmıştır ve tüm ekipler bu senaryoya dahil edilir. Dünyadan uzaya fırlatılan bir uzay mekiğinin kaybolmasıyla başlayan olaylar ve bir grup subayın bu mekiği bulmak için verdikleri mücadele ve zorlulukların yer aldığı gerçek bir hikayeye dayanır. Gizli ipuçlarını bulmak, çözüm odaklı planlar, stratejiler ve sunumlar geliştirmek için tüm ekiplerin aktif katılımı beklenir.

The Lost Spaceship programı, saha çalışanlarından proje yöneticilerine, ekip liderlerinden uzaktan çalışanlara ve stratejik roller üstlenen her çalışana uygulanabilir. Bu program sayesinde, katılımcılar iş yaşamlarında daha etkili ve başarılı olmak için gerekli becerileri kazanırken aynı zamanda keyifli bir deneyim yaşarlar.

Program Detayları

Sizi keşfedilmemiş uzay yolculuğuna davet ediyoruz. The Lost Spaceship ile deneyimleyerek öğrenin ve işinizde bir adım öne çıkmanın kapılarını aralayın!

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. The Lost Spaceship ile deneyimleyerek, sınırlarınızı zorlayın, ekip çalışmasını güçlendirin ve stratejik düşünme becerilerinizi keskinleştirerek iş hayatınızda yıldızlara ulaşın!

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Stratejik Düşünme

Planlama ve Organizasyon

Araştırma, Analiz ve Çözüm

Problem ve Vaka Temelli

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 15 - 50 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Çevrimiçi Uygulama

: Teknolojik Alt Yapı

Nerede Uygulanır

The Lost Spaceship programı Smart Talks platformu üzerinden çevrimiçi olarak uygulanmaktadır.
Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.
smart-talks-logo.png

Smart Talks üzerinden gerçekleşecek bu program için bilgi alabilir veya aşağıdaki butonu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

we-are-hiring-digital-collage_edited.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Programımızda yer alan 10 farklı işe alım senaryosu, işe alım süreçlerini pratikte deneyimlemek için mükemmel bir fırsat sunar.

one-person-space-suit-explores-galaxy-generated-by-ai.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Ay'da bulunan bir uzay istasyonunda görev yapan bir grup bilim insanının uzay keşfi görevine çıktıkları zaman dilimini yansıtır.

private-detective-empty-workplace-with-crime-case-evidences-board-hanging-desk-police-inve

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Katılımcılar Tudor Grange’ın misafirleri ekiplerden biri katili, bir tanesi de katilin yardımcısını ve diğer ekipler de amatör detektifleri temsil etmektedirler.

bottom of page