top of page
1_edited.png

Sleuth

 

Sleuth eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sleuth-Yan.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Sleuth, eğlenceli atmosferiyle takım çalışmasını destekleyen stratejik bir çevrimiçi deneyimsel öğrenme programıdır. Kurgusu gereği Tudor Grange'ın misafirleri olarak, katılımcılar ekipler halinde hareket eder ve gizem dolu bir maceraya atılırlar.

Beklenmedik bir anda kendilerini bir katil ve onun yardımcısının arasında bulan amatör dedektif ekipleri, bu olayı çözebilmek için bir dizi görevle karşı karşıya kalır. Başarıya ulaşabilmek için ekip olarak birlikte çalışarak görevleri tamamlamalısınız.​ Bu heyecan verici katil kim oyunu, ekipler arasında ortak çalışmayı desteklerken aynı zamanda takım çalışmasının önemini vurgular. Program, katılımcılara küçük bir projenin yönetimini ve takım çalışmasının temel yapı taşlarını deneyimleme fırsatı sunar.

Kostümler, aktörler veya önceden belirlenmiş şartlar olmadan, katılımcılar bilmedikleri kimlikleriyle ipuçlarını takip ederek suçluyu bulmak için çalışmalıdır. Bu sürükleyici deneyimde, heyecanı hissedin, takımınızla işbirliği yapın ve sonuca ulaşmak için birbirinize güvenin.

Program Detayları

Ekip ruhunu geliştirin, zekice planlar yapın ve gizemi çözerek başarıya ulaşın! Sleuth'a katılın ve harekete geçmenin heyecanını hissedin!

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Sleuth ile bir araya gelin ve unutulmaz bir öğrenme deneyimi yaşayın.

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Araştırma, Analiz ve Çözüm

Karar Verme Becerisi

Muhakeme ve İkna Becerisi

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 15 - 50 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Çevrimiçi Uygulama

: Teknolojik Alt Yapı

Nerede Uygulanır

Sleuth programı Smart Talks platformu üzerinden çevrimiçi olarak uygulanmaktadır.
Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.
smart-talks-logo.png

Smart Talks üzerinden gerçekleşecek bu program için bilgi alabilir veya aşağıdaki butonu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

1.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Dünyadan uzaya fırlatılan bir uzay mekiğinin kaybolmasıyla başlayan olaylar ve bir grup subayın bu mekiği bulmak için verdikleri mücadele ve zorlulukların yer aldığı gerçek bir hikayeye dayanır.

we-are-hiring-digital-collage_edited.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Programımızda yer alan 10 farklı işe alım senaryosu, işe alım süreçlerini pratikte deneyimlemek için mükemmel bir fırsat sunar.

one-person-space-suit-explores-galaxy-generated-by-ai.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Ay'da bulunan bir uzay istasyonunda görev yapan bir grup bilim insanının uzay keşfi görevine çıktıkları zaman dilimini yansıtır.

bottom of page