top of page
we-are-hiring-digital-collage.jpg

The Hiringly Hunt

The Hiringly Hunt eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hiringly-Logo.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

The Hiringly Hunt, kurumunuzun özel ihtiyaçlarına yönelik çevrimiçi bir deneyimsel öğrenme programıdır. İşe alım süreçlerinin tamamını kapsayan bu program, sıra dışı bir içeriğe sahip olup insan kaynakları yönetimi konusunda gerçek durumları analiz etmeyi, yorumlamayı ve doğru adayları seçerek işe almaya odaklanır.

Programımızdaki 10 farklı işe alım senaryosu, işe alım süreçlerini pratikte deneyimlemeniz için mükemmel bir fırsat sunar. İnsan kaynakları yönetimi ve yönlendirmesi üzerinde var olan durumları analiz ederek çözümlemeler yapar ve sonunda doğru adayları seçerek işe alma süreçlerini başarıyla tamamlarsınız.

The Hiringly Hunt programı, orta ve üst düzey yönetim pozisyonlarına uygun adayların işe alım süreçlerini simüle eder. Bu simülasyonlar aracılığıyla yetkinlikler, beceriler, zaman yönetimi, çapraz fonksiyonel işbirliği, ekip yönetimi, yönetim değişimi, zorluklarla başa çıkma ve stres yönetimi, iletişim becerileri gibi önemli konular üzerinde derinlemesine çalışma imkanı sunar.

Program Detayları

The Hiringly Hunt ile insan kaynakları yönetiminin en önemli unsurlarını deneyimleyin, yetenekli adayları doğru şekilde seçin ve kurumunuzun başarısını artırmak için etkili yönetim becerilerinizi geliştirin!

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. The Hiringly Hunt ile eşsiz bir deneyime adım atın, işe alım süreçlerini mükemmelleştirin ve kurumunuzun geleceğini şekillendirin!

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Stratejik Düşünme

İşe Alım Stratejileri

Performans Yönetimi

Problem ve Vaka Temelli

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Uzman Yrd., Uzman ve Yönetici

: 15 - 50 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Çevrimiçi Uygulama

: Teknolojik Alt Yapı

Nerede Uygulanır

The Hiringly Hunt programı Smart Talks platformu üzerinden çevrimiçi olarak uygulanmaktadır.
Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.
smart-talks-logo.png

Smart Talks üzerinden gerçekleşecek bu program için bilgi alabilir veya aşağıdaki butonu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

1.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Dünyadan uzaya fırlatılan bir uzay mekiğinin kaybolmasıyla başlayan olaylar ve bir grup subayın bu mekiği bulmak için verdikleri mücadele ve zorlulukların yer aldığı gerçek bir hikayeye dayanır.

one-person-space-suit-explores-galaxy-generated-by-ai.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Ay'da bulunan bir uzay istasyonunda görev yapan bir grup bilim insanının uzay keşfi görevine çıktıkları zaman dilimini yansıtır.

private-detective-empty-workplace-with-crime-case-evidences-board-hanging-desk-police-inve

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Katılımcılar Tudor Grange’ın misafirleri ekiplerden biri katili, bir tanesi de katilin yardımcısını ve diğer ekipler de amatör detektifleri temsil etmektedirler.

bottom of page