top of page
one-person-space-suit-explores-galaxy-generated-by-ai.jpg

Space Mission

 

Space Mission eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

space-mission-logo.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Space Mission, çevrimiçi gerçekleştirilen nefes kesici bir deneyimsel öğrenme programıdır. Ekip ruhunu desteklemek ve başarıya giden yolda birlikte çalışmanın gücünü hissetmek isteyenlere yönelik benzersiz bir deneyim sunar. Dinamik yapısı ve etkileyici deneyimleriyle katılımcılara unutulmaz bir öğrenme deneyimi yaşatır.

Space Mission'ın senaryosu Ay'da bulunan bir uzay istasyonunda görev yapan bir grup bilim insanının uzay keşfi görevine çıktıkları zaman dilimini yansıtır. Bu görev sırasında karşılaştıkları zorlukları aşabilmek için iyi planlanmış süreçlere ve ekip çalışmasına ihtiyaç duyarlar. Uzay istasyonu ekibi, birbirleriyle uyum içinde çalışarak Ay'daki uzay istasyonunun standartlarını yükseltme hedefiyle hareket etmektedirler.

Bilim insanlarından oluşan ekibimiz, operasyonel ve lojistik görevleri ustalıkla yerine getirir. Taş örnekleri toplama, lazer vericinin yerleştirilmesi, bayrak dikme gibi önemli görevlerde kendilerini geliştirirler. Sizler de Ay'daki uzay istasyonu çalışanları olarak bu heyecan verici görevde önemli sorumluluklar üstlenirsiniz.

Program Detayları

Space Mission ile bir araya gelin ve olağanüstü bir deneyime adım atın. Takımınızla birlikte çalışmanın gücünü keşfedin, uyum içinde hareket edin ve uzaydaki misyonunuzu başarıyla tamamlayın!

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Space Mission'a katılın ve kendinizi unutulmaz bir uzay macerasına hazırlayın!

Davranışsal Hedefler

Ekip Çalışması ve İş Birliği

Güven ve İletişim

Stres ve Baskı Yönetimi

Araştırma, Analiz ve Süreç

Çözüm Odaklı Düşünme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Uzman Yrd., Uzman ve Yönetici

: 15 - 50 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Çevrimiçi Uygulama

: Teknolojik Alt Yapı

Nerede Uygulanır

Space Mission programı Smart Talks platformu üzerinden çevrimiçi olarak uygulanmaktadır.
Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.
smart-talks-logo.png

Smart Talks üzerinden gerçekleşecek bu program için bilgi alabilir veya aşağıdaki butonu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

1.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Dünyadan uzaya fırlatılan bir uzay mekiğinin kaybolmasıyla başlayan olaylar ve bir grup subayın bu mekiği bulmak için verdikleri mücadele ve zorlulukların yer aldığı gerçek bir hikayeye dayanır.

we-are-hiring-digital-collage_edited.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Programımızda yer alan 10 farklı işe alım senaryosu, işe alım süreçlerini pratikte deneyimlemek için mükemmel bir fırsat sunar.

private-detective-empty-workplace-with-crime-case-evidences-board-hanging-desk-police-inve

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Katılımcılar Tudor Grange’ın misafirleri ekiplerden biri katili, bir tanesi de katilin yardımcısını ve diğer ekipler de amatör detektifleri temsil etmektedirler.

bottom of page