top of page

Girişimcilik ve İnovasyon

Bu eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

young-coworkers-standing-near-desk (1).jpg

Girişimcilik ve İnovasyon

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

Talebe Göre

Sertifika

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Girişimcilik ve İnovasyon eğitim programı, şirketlerin hızlı değişime uyum sağlayabilmesi için önemli bir adımdır. Bu programda "Girişimcilik" ve "İnovasyon" kavramları ele alınarak sürdürülebilir rekabet avantajını nasıl sağladığı üzerinde durulur. Yeni nesil iş modelleri ve başarılı uygulama örnekleriyle katılımcılar, girişimcilik ve inovasyonu yönetim ve organizasyon yapılarına nasıl entegre edebileceklerini öğrenirler.

Program, interaktif çalışmalar, örnek olay analizleri ve gerçek yaşam senaryolarıyla deneyimsel bir öğrenme deneyimi sunar. Katılımcılar, girişimcilik ve inovasyon konularında becerilerini geliştirirken yaratıcı düşünme, risk alma, problem çözme ve farklılık yaratma yetkinliklerini geliştirirler. Ayrıca, yenilikçi fikirleri keşfetme, iş fırsatlarını değerlendirme ve yenilikçi projeleri başlatma konusunda yetkinlik kazanırlar.

Programın sonunda katılımcılar, girişimcilik ve inovasyonu yönetim ve organizasyon yapılarına başarıyla entegre edebilme becerisine sahip olurlar. Bu sayede rekabet avantajı elde etme ve şirketlerinin büyüme potansiyelini artırma konusunda daha güçlü bir konuma gelirler.

Girişimcilik ve İnovasyon programına katılanların elde edebileceği olası kazanımlar şunlardır:

  • Girişimcilik ve inovasyon kavramlarını anlama ve uygulama becerisi

  • Yaratıcı düşünme yeteneği ve fikir geliştirme becerisi

  • İş planı oluşturma ve yönetme yeteneği

  • Risk yönetimi ve karar verme becerisi

  • İnovatif teknolojileri kullanabilme ve işletme yeteneği

  • Müşteri odaklılık ve pazarlama stratejilerini geliştirme yeteneği

  • Finansal yönetim ve kaynak bulma becerisi

  • İş geliştirme ve büyüme stratejilerini uygulama yeteneği

  • İşin operasyonel yönetimi ve verimlilik becerisi

  • Sürdürülebilirlik ve geleceğe yönelik trendleri takip etme yeteneği

 

Girişimcilik ve İnovasyon eğitimi alan bireyler, bu kazanımları iş hayatlarında kullanarak kendi işlerini kurabilir, şirketlerde inovasyon liderliği yapabilir, organizasyonlarda yenilikçi projeleri hayata geçirebilir ve rekabet avantajı elde edebilirler. Bu kazanımlar, iş dünyasında daha güçlü bir konuma gelme ve büyüme fırsatları yakalama imkânı sağlar.

Diğer Detaylar

Girişimcilik ve İnovasyon eğitim programı, minimum 12 kişi ve maksimum 30 kişiyle gerçekleştirilecek şekilde planlanmıştır. Eğitim programı, tüm katılımcılar için açıktır ve herkes eğitim sonunda Girişimcilik ve İnovasyon eğitim sunumlarına erişim hakkına sahip olacaktır.

İlgili eğitim programı talebe göre çevrimiçi veya yüz yüze olarak sunulmaktadır. Çevrimiçi uygulama için Smart Talks platformu kullanılırken, yüz yüze uygulama için isterseniz sizin belirleyeceğiniz uygun bir lokasyonda veya Smart Unique eğitim merkezi bünyesinde uygulanabilmektedir.

Girişimcilik ve İnovasyon eğitim programına ön kayıt olmak için aşağıda bulunan formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğitimin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşıldığında, size eğitimin uygulama tarihleri ve diğer ayrıntılarıyla ilgili bilgi verilecektir.

İlgili eğitim programına kesin kayıt yaparak katılım gösteren herkese eğitim programına ait öğrenme kiti ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL tarafından yazılan "Deneyimsel Öğrenme" kitabı ıslak imzalı olarak hediye edilecektir. Kontenjanlarımız sınırlıdır, bu nedenle aşağıdaki "Ön Kayıt Formu"nu doldurarak eğitime ön kaydınızı hemen yapabilir veya "Satın Alın" butonunu kullanarak kesin kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu

Eğitim programımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Lütfen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya özen gösteriniz. Aşağıda bulunan eğitim ön kayıt forumunu doldurduktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Eğitim ön kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Diğer Programlarımız

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, birey ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

Deneyimsel Dönüşüm

12 - 30 Kişi

6 - 8 Saat

Deneyimsel Dönüşüm programı, öğrenme ve çalışma ortamlarında sinerjiyi güçlendirerek aktif katılımı ve iş birliğini desteklemeyi hedeflemektedir.

ideathon

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

İdeathon, yaratıcılığı harekete geçiren, fikir geliştirme ve inovasyonun önemli adımlarını içeren heyecan verici bir eğitim programıdır.

anlat-bakalım.jpg

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Anlat Bakalım eğitim programı, yaratıcı hikâye anlatımının gücünü keşfetmek isteyenlere yönelik heyecan verici bir yolculuktur.

bottom of page