top of page
Ohio6953-min.jpg

Forestathlon

Forestathlon eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

forestathlon.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

Forestathlon programı, takımların, departmanların ve çalışanların birbirlerini daha iyi tanımalarını hedefleyen etkileşimli bir deneyimdir. Bu program, rekabetçi ruhunu ortaya çıkarmak isteyen bireylerin takım dinamikleri içinde ortak hedefe yönelik mücadelelerini yaşamalarını sağlar.

Forestathlon programına katılan ekipler, doğal ve yapay zorluklarla dolu alanlarda mücadele ruhunu birebir deneyimleyecektir. Ekipler, engelleri aşmak için stratejiler geliştirir, planlama yapar ve takım olarak tüm zorlukların üstesinden gelme becerisini araştırır. Birlikte çalışmanın önemini keşfederken takım uyumunu ve iş birliğini güçlendirirler.

Forestathlon programı, iş ortamından uzak bir atmosferde takım birlikteliği ve uyumlu performansı sağlama imkanı sunar. Katılımcılar, enerjilerini yeniden yapılandırırken birbirlerini daha iyi tanıma fırsatı bulurlar ve geleceğe yönelik sorumluluklarına cesurca yaklaşırlar.

Program Detayları

Forestathlon programı, bireylerin içlerindeki rekabet ruhunu, ekip dinamikleri içinde ortak hedeflere ulaşmak için mücadele etmelerine ve ekip ruhunu ortaya çıkarmalarına katkı sağlar. Katılımcılar, engellerle dolu parkurlarda takım halinde çalışarak zorlukların üstesinden gelme fırsatı bulurlar ve kendi bireysel becerilerini takımın başarısı için kullanırlar.

Program detayları hakkında daha fazla bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Forestathlon programıyla takımınızı bir araya getirin, iş birliğini güçlendirin ve unutulmaz bir deneyim yaşayın!

Davranışsal Hedefler

Takım Çalışması

Zaman Yönetimi

Mücadele ve Ortak Hedef

Sürekli Konsantrasyon

İş Birliği ve Sinerji

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 20 - 80 Kişi

: Min. 4 Saat - Max. 8 Saat

: Outdoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

Kamp ateşi ile oturuyor

Detaylar

15 - 40 Kişi

2 Gün

Bu program, ekibinizi yaşadığı sıkıcı ve yoğun iş ortamından uzaklaştırıp, şehrin karmaşasından uzak, doğada uygulanacak heyecanlı ve keşfi sınırsız bir macera sunmaktadır.

scavengerhunt2-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 80 Kişi

3 - 6 Saat

Katılımcılar kısıtlı zaman içeresinde kendilerine verilen listedeki görevleri başarılı bir şekilde tamamlamalı ve ipuçlarını kullanarak kayıp parçaları bulmaları gerekmektedir.

IMG_8308-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

6 Saat - 2 Gün

Road To Victory, doğanın enerjisiyle takım ruhunu güçlendiren, heyecan dolu bir serüven! Hedefiniz ne olursa olsun, ekiplerinizin karşılaşacağı zorluklar ve engellerle dolu bu yolda zaferi yakalamak için adım atın.

bottom of page