top of page
11-min.JPG

National Treasure

National Treasure eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

NATIONAL TREASURE.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

National Treasure programı, şirket seyahatleri, toplantılar veya benzer etkinlikler için tasarlanmış bir deneyimsel öğrenme programıdır. Bu program, konaklama veya etkinlik yapılacak bölgenin tarihi hazinelerini keşfetmek için bir fırsat sunar. Dilerseniz tarihi mekanları, dilerseniz de konaklama yapacağınız şehrin gizemli yüzünü keşfedebilirsiniz.

National Treasure programının amacı, macera dolu keşifler, yaşantısal deneyimler ve takım çalışmasıyla, katılımcılara verilen ipuçlarını takip ederek hedeflere ulaşmaktır. Katılımcılar, hedeflere en hızlı şekilde ilerlerken aynı zamanda şehrin tarihi bölgelerini ve doğanın güzelliklerini keşfedeceklerdir.

Programın bir parçası olarak düzenlenen Treasure Parti, başarılı ekipleri ödüllendirirken tüm katılımcılara da Katılım Sertifikaları sunar. Programın uygulaması genellikle İstanbul Sultanahmet, Adalar, Kapadokya, İznik, Selçuk ve Karadeniz gibi bölgelerde gerçekleştirilir.

Program Detayları

National Treasure programı, ekiplerin heyecan verici görevlerle dolu bir maceraya atılmalarını sağlar. Katılımcılar, takım olarak çalışarak ipuçlarını takip eder, gizemli yerleri keşfeder ve hedefleri gerçekleştirirler.

Detaylı bilgi almak veya teklif talep etmek için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Buddy Up programı ile takımınızı güçlendirin ve unutulmaz bir deneyim yaşayın!

Davranışsal Hedefler

Takım Çalışması

Kriz Yönetimi ve Karar Alma

Araştırma, Analiz ve Çözüm

Stratejik Düşünme

Büyük Resmi Görme

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Tüm Çalışanlar

: 15 - 80 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Hibrit (Outdoor ve Indoor)

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

Kamp ateşi ile oturuyor

Detaylar

15 - 40 Kişi

2 Gün

Bu program, ekibinizi yaşadığı sıkıcı ve yoğun iş ortamından uzaklaştırıp, şehrin karmaşasından uzak, doğada uygulanacak heyecanlı ve keşfi sınırsız bir macera sunmaktadır.

scavengerhunt2-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 80 Kişi

3 - 6 Saat

Katılımcılar kısıtlı zaman içeresinde kendilerine verilen listedeki görevleri başarılı bir şekilde tamamlamalı ve ipuçlarını kullanarak kayıp parçaları bulmaları gerekmektedir.

IMG_8308-min_edited.jpg

Detaylar

15 - 60 Kişi

6 Saat - 2 Gün

Road To Victory, doğanın enerjisiyle takım ruhunu güçlendiren, heyecan dolu bir serüven! Hedefiniz ne olursa olsun, ekiplerinizin karşılaşacağı zorluklar ve engellerle dolu bu yolda zaferi yakalamak için adım atın.

bottom of page