top of page
business-executives-having-discussion.jpg

Leadership Journey

Leadership Journey eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Smart Unique tarafından gerçekleştirilmektedir.

Leadership_Journey_Logo.png

Kategori:

Eğitim Arayın

Arama Etiketleri

Program Tanıtım

"Leadership Journey" programı, liderlik becerilerini geliştirmek ve kariyerlerinde ilerlemek isteyen yönetici adaylarını bir araya getiren interaktif bir programdır. Katılımcılar, birbirleriyle etkileşim halinde liderlik deneyimlerini paylaşır, yeni fikirler keşfeder ve geleceğe yönelik liderlik adımlarını planlarlar.


Deneyimsel öğrenme odaklı interaktif oturumlar ve uygulamalar sayesinde, katılımcılar birbirlerinin potansiyellerini daha iyi anlar ve iş birliği içinde daha etkili bir şekilde çalışma yeteneklerini geliştirirler. Programın sonunda, katılımcılar liderlik yetkinliklerini güçlendirerek iş dünyasında öne çıkma ve başarıya giden yolda ilerleme konusunda daha kendinden emin adımlar atarlar.


Tam gün süren "Leadership Journey" programı boyunca, katılımcılar deneyimli eğitmenler eşliğinde liderlik becerilerini geliştirecekleri interaktif oturumlar ve uygulamalara katılacaklardır. Bu süreçte, katılımcılar birbirlerinden ilham alacak ve liderlik potansiyellerini daha da geliştireceklerdir. Programın tamamlanmasının ardından, katılımcılar iş dünyasında daha etkili liderler haline gelme ve kariyerlerinde önemli adımlar atma konusunda güçlenmiş olacaklardır.

Program Detayları

Program, katılımcıların liderlik becerilerini güçlendirmeyi ve kariyerlerinde ilerlemelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Programın taahhütleri arasında, interaktif oturumlar ve uygulamalarla desteklenen deneyimsel öğrenme süreci, katılımcıların birbirlerinden öğrenme ve iş birliği yapma imkanı, liderlik yetkinliklerinin artırılması ve iş dünyasında daha etkili bir şekilde liderlik rolü üstlenme konusunda güven kazanmaları bulunmaktadır.

Detaylı bilgi almak veya talepte bulunmak için "Bilgi Al" veya "Teklif Al" butonlarını kullanabilirsiniz. Leadership Journey programı, yönetici adaylarına unutulmaz bir öğrenme deneyimi sunarak onların yönetsel becerilerinin geliştirilmesine katkı sağlayın. Unutmayın öğrenmek deneyimdir, geri kalan her şey sadece bilgidir. Eğer deneyim yok ise bilgi tek başına yeterli olmayacaktır.

Davranışsal Hedefler

Liderlik Becerileri

Stratejik Düşünce

Yönetsel Beceriler

Empati ve Duygusal Zeka

Değişim Yönetimi

Uygunluk Kriterleri

Hedef Kitle

Katılımcı Sayısı

Süre

Uygulama Alanı

Opsiyonel Hizmet

: Yönetici Adayları, Orta Düzey vb.

: 16 - 32 Kişi

: Min. 3 Saat - Max. 6 Saat

: Indoor

: Catering, Transfer vb.

Program Galerisi

Leadership Journey programı tam bizim ihtiyaçlarımıza uygun diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Program Görselleri Yakında Yüklenecektir!
Programımızın fotoğraf galerisi güncellenmektedir. Eğer bu program ihtiyaçlarınız için uygun görünüyor ise vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğitim, öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarınız ile ilgili kurumunuza özel içerik ve programlar üretebileceğimizi biliyor musunuz?

 

*Kurumunuza özel eğitim ve öğrenme çözümlerimiz için özel hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, gelişim faaliyetleri,

sistem ve programlarla desteklenmektedir.

20-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 150 Kişi

3 - 6 Saat

Simple Machines programı Rube Goldberg’in basit bir görevi başarmak için karmaşık bir şekilde çalışan bir mekanik cihaz buluşundan esinlenilmiştir.

office-escape-min[1]_edited.jpg

Detaylar

15 - 50 Kişi

3 - 6 Saat

Her şey telefonlarına gelen bir mesaj ile başlamıştı. Gelen mesajda ne yapmaları gerektiği yazıyordu, ancak verilen görevleri nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı.

13-min_edited.jpg

Detaylar

20 - 50 Kişi

6 - 8 Saat

Değişik müşteri profilleri ile karşılaşan katılımcılar, kendi şirket stratejileri doğrultusunda davranış sergileyerek müşteri taleplerine çözüm üretirler.

bottom of page