Office Escape

Program Detayları


Kategori: Indoor

Bilgi Al Teklif Al


  15-50 Kişi    Tercih   Min. 4 Saat / Max. 8 Saat   Tüm Çalışanlar

Kısa Tanıtım

Her şey telefonlarına gelen bir mesaj ile başlamıştı. Gelen mesajda ne yapmaları gerektiği yazıyordu… Ancak verilen görevleri nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı. İşte bu noktada ekip olarak çalışmalı, strateji kurmalı, zorlukların üstesinden gelmeli, soru ve bulmacaları çözmeleri gerekiyordu. 

Ekiplerinizin yaratıcı yönünü geliştirmek, zihinsel performanslarını sınamak, bireysel ve ekip içi verimliliğini artırmak, bütünü görmelerini sağlamak ve en önemlisi belirli zaman sınırlandırılması içeresinde başarıyı elde etmelerini sağlamak mı istiyorsunuz? İşte tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yaratıcı, strateji odaklı ekip çalışması ve motivasyon programı olan “Office Escape” ile tanışın.

Katılımcılar programı başarıyla tamamlamaları için listedeki becerileri uygulamalı, istenen sayıda ipucu ve delil niteliğindeki parça/eşyaları toplamalıdırlar. Başarı kriteri, listedeki görevleri belirtilen süre içinde minimum eksik ile tamamlamaktır. Unutmayın Patron sizi bulmadan siz ofisten kaçmış olmalısınız…

Detaylar

  • Takım Çalışması
  • Yaratıcı Düşünce
  • Zihinsel Performans
  • Araştırma, Analiz ve Çözüm
  • Büyük Resmi Görme


Tüm çalışanlar katılım gösterebilirler.


Smart Unique tarafından geliştirilen gözlem, değerlendirme ve çözümleme sistemi/modeli kullanılmaktadır.


Açık, kapalı alan ve mekanlarda önceden kurgulanmış/yapılandırılmış tüm alanlarda uygulanabilir.